Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale co maja do

co zrobic z tymi rzeczami??

Polecane posty

Gość ale co maja do

Rozstalam sie z mezczyzna, z ktorym bylam dlugie lata, bo az 8. Pozostalo mi po nim mnostwo rzeczy, pamiatek, prezentow. Czas je posprzatac :( tylko nie wiem co z nimi zrobic! Nie chce wyrzucac na strych a po kilku latach na nie wpasc i sobe wszystko przypomniec... Wpadlam na taki pomysl - listy, kartki, wiersze, plyty ze wspolnymi imprezami, zdjecia chcialabym wyslac mu poczta a reszte czyli jakies upominki dac do PCK... To co wazne dla mnie - oddac jemu, reszte innym... Co Wy na to?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam takich problemow.Rozstalam sie z mezczyzna,wyprowadzil sie ode mnie.Zabral swoje rzeczy.A to co moje,czyli prezenty,pamiatki,wspolne zdjecia zostawiam sobie.Malo tego...nie pochowalam tego.Nasze wspolne zdjecie swtoi tak jak stalo-w pieknej ramce,na szafce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co maja do
gwiazdko ja tak nie potrafie... serce sie kraje jak na to wszystko patrze! podziwiam Cie, ale ja chce zamknac za soba ten rozdzial i nie rozpamietywac... Wybral inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajj,to nie jest tak jak myslisz...To nie jest tak,ze On nic dla mnie nie znaczy... Kocham Go,ale nie moge go uszczesliwic na sile...On rozwniez wybral inna droge-zostawil mnie dla innej.Niedawno natknelam sie na nich w supermarkecie.Serduszko zabolalo...oj zabolalo.Ale wychodze z zalozenia,ze jeszcze kiedys zrozumie co stracil...A i nawet wydaje mi sie,ze juz zaczal rozumiec.Niedawno zglosil sie do mnie po reszte swoich rzeczy i widzialam jego blysk w oku. To juz prawie 4 miesiace jak nie jestesmy razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co maja do
Wiem, wiem, ze kochasz, nie mozna tak latwo przestac... Moj tez mnie zostawil dla innej :O :( gorszego rozstania byc nie moglo!!! Wspolczuje tego widoku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile czasu byliscie razem?? powiedzial Ci od samego poczatku,ze spotyka sie z inna? bo mi nie...po jakims czasie,jak juz sama wszystko widzialam czarne na bialym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schowalam wszystko do piwnicy :) bylismy ze soba 3 lata, miesiac przed slubem zostawil mnie dla innej.Od tamtego zdazenia minely 4 lata, wyszlam za maz, mam najwspanialszego faceta na swiecie i moge tylko dziekowac tamtemu ze tak sie stalo:) Bolalo strasznie, ale wszystko przed Toba, i to duzo lepsze :) Niedawno, gdy bylam w swoim rodzinnym domu, poszlam po cos do piwnicy i zobaczylam ten wielki karton i tylko usmiechnelam sie szczerze :) Nawet zajrzalam, poczytalam i nie poczulam zupelnie NIC. Takze glowa do gory, to co zle i przykre na pewno minie. A rzeczy? to tylko przedmioty, one nie zabija bolu, mozesz je schowac gdziekolwiek, wyrzucic, rozdac... to tylko przedmioty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×