Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam tylko

chrzciny - impreza...?

Polecane posty

Gość pytam tylko

mam pytanie. jak wygladaly chrzciny waszych pociech. czy robilyscie duza impreze w domu. i czy... byl alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resory
ja robilam impreze pod golym niebem, w ogrodzie, byl alkohol impreza suuuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie
Ja robie z restauracji na 20 osób,i będzie tylko wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez robilam na 20 osob w restauracji i bylo tylko wino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie kazdy robi wino
wiec to taka pseudokulturka z tym winem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze nie kazdy 2x bylam na takiej imprezie bez alkoholu, nawet wina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam tylko
a ile tego wina? nie chcialabym aby mi sie goscie schlali, bo niestety w rodzinie meza sa tacy :( w sumie myslalam o przyjeciu bez alkoholu, ale nie wiem czy przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie
Wino do objadu,kup białe pół wytr i czerw pół wytr.Jak nie będą chcieli pić to nie.A na 20 osób to myśle ,że 5-6 butelek wystarczy(tym bardziej że będzie kilkoro dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio byłam na chrzcinach u corki kuzyna mojego chłopaka,bylo ponad 40 osob i nawet wódk epostawili...bleeeee ...ohyda po prostu,a impreza do bani,to jest uroczystosc typowo rodzinna a nie jakas zbieganina i picie....wesele maci eod tego,jak juz musicie:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanutek122222
typowa Polska pseudo kultura jak już wódy nie ma to imprezy też nie ma,a na chrzcinach i komunii alkoholu byc nie powinno,pamiętajcie o tym ludziska to nie jest wasza impreza tylko uroczystosc dziecka,wstyd wstyd wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
Ja planuje chrzciny dla mojego malenstwa bez alkoholu, jedynie wino do obiadu bedzie i tyle. zadnej wodki czy piwa. jak komus nie smakuje wino, to niech pije sok:) w mojej rodzinie jest z kolei pare wojkow,ktorzy lupia sie upic. a ja uwazam,ze chrzciny dziecka to nie jest odpowiednia okazja do tego. dlatego zaprosze najblizsza rodzine(uzbiera sie ok 20 osob)do restauracji,do obiadku zamowie czerwone winko i czesc. uwazam,ze to wystarczy. a jesli reszta towarzystwa bezie chciala sobie pic po obiedzie, to prosze bardzo,ale juz bez naszej obecnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
aha, dodam,ze nie mialaby nic przeciwko alkoholowi na chcinach, gdyby panowie wypili sobie po kieliszku czy dwoch i znali swoja granice. niestety u mnie w rodzinie jest tak,ze kilka osob nie zna tej granicy i pija dotad az zaczna z siebie robic posmiewisko.te osoby musze niestety zaprosic,a nie chce sie denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanutek122222
Wiecie co ja wogóle nie rozumie słowa"te osoby muszę zaprosic" bez obrazy oczywiście nie że siękogoś czepiam ale po co zapraszac kogoś kogo się nie chce?Nie rozumiem robic dobrą minę do złej gry.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corka miala chrzciny na 17osob doroslych + 3 dzieci w domu a do ciasta byl szampan (chrzest w sobote na mszy o 18) synka bedziemy chrzcic 1 wrzesnia takze w soboe na mszy o 18tej, w domu bedzie imprezka tym razem na 10 osob + 3 dzieci. z alkoholu szampan i wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
hanutek, w moim przypadku osoby te to najblizsza rodzina, miedzy innymi brat mojego ojca,wiec po prostu nie wypada mi ich nie zaprosic. poza tym te osoby sa naprawde super, ale pod warunkiem,ze sa trzezwe. a jak zobacza alkohol,to zachowuja sie tak,jakby go pierwszy raz na oczy widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
my planujemy obiad w niedzielę po mszy w restauracji dla najbliższej rodziny. Uzbiera sie max. 15 osób. I nie zamierzam zapraszać wujków i pociotek bo tak wypada. Wódki nie będzie, najwyżej winko. I w d....ie mam czy sie to komuś spodoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robie w restauracji ,chrzest o 14 i potem obiad i do tego winko.Osób będzie ok 20(brat ma dzieci,siostra ma dzieci,babcie...) sami najbliżsi ale uzbiera się tego.W domu nie mam warunków na taką impreze,poza tym nie mam zamiaru stać przy garach i potem sprzatać pół nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie zapraszam wujkow czy ciotek. gdybym zaprosila rodzenstwo moich rodzicow czy meza to by wyszlo nam 45osob :O beda tylko chrzestni z rodzinami i my nie wiem jak u was ale mi udalo sie najtansze sensne menu w restauracji znalezc za 50zl bez ciasta. nic taniej. nawet przy niewielkiej ilosci ludzi wychodzi to spora kasa dlatego wszystko gotujemy z mama do spolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie w ta niedziele, w sobote po mszy chrzest a w niedziele obiad w domu, pozniej tort, ciasto, wino...tak sobie zaplanowalam, niestety tesc bez mojego pozwolenia postanowil zakupic flaszki :O co to cholera jest jego impreza, czy wnuka...? z mezem od poczatku planowalismy tylko wino, dla 20 osob nie chcemy kupywac wodki, poza tym chrzest to nie jest powod do picia... tesc nie jest alkoholikiem ale stwierdzil ze chrzciny jego wnuka musza byc z wodka do obiadu... :O i nie pomaga moje tlumaczenie ze ja nie chce wodki na chrzcie, uparl se dupek...juz mam go dosyc...😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i tak dobrze ,u mnie najtaniej to 75zł(z możliwością lekkiego targowania się) w tym jest obiad(dwie zupy do wyboru dla gości i tak samo drugie danie ) plus ciasto kawa herbata i pod koniec gulasz,bigos i itp...taki mały posiłek ciepły na odchodne.Wliczona w to obsługa i każda ilość wody mineralnej.My natomiast musimy przynieść napoje i wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześc1
A to nie umiecie powiedziec NIE stanowczo ,nie tłumaczyc tylko powiedziec NIE NIE NIE ajak chce pic to prosze bardzo u siebie.Dajcie spokój,co Wy ludzie języka w buzi nie macie,trochę asertywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
pokurcz - no wspólczuję... jeśli ci nie zależy i masz w nosie czy sie obrazi to mozesz piorunującym wzrokiem spojrzeć i powiedzieć że NIE ŻYCZYCIE SOBIE wódki na chrzcinach. A jak mu sie nie podoba, to nie musi przychodzić. Takie to niestety pokolenie naszych ojców i dziadków bylo... Gdyby moi robili imprezę też pewnie flaszeczka by sie pojawila. Wiekszosć naszych ojców też pewnie pepkowe robiło - a teraz mężowie moich koleżanek biorą urlop, kąpią, przewijają i spedzają czas pomagając żonie. W dawnych czasach taki facet to byłby pantoflarz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja mowie stanowczo, ze nie chce wodki na chrzcinach naszego syna, maz tak samo, ale tesc to calkowicie ignoruje...😡 przeciez nie powiem mu zeby w takim razie nie przychodzil... postanowilam, ze jak juz te flaszki przywiezie to ich poprostu na stol nie postawie, i wtedy nie bedzie obchodzilo mnie to ze sie obrazi albo cos tam, wroci do siebie z flaszkami i bedze mial na swieta :P tylko czuje ze impreze mi popsuje... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie za 2 tg, w domu rodzicow bo swoje mieszkanie mam za male, zapraszamy 16 osob.. a co do alkoholu - jakas sladowa ilosc wodki mi nie przeszkadza... ale moi madrzy nad wyraz rodzice zakupili 7 butelek wodki:O zostaje mi zapowiedziec wszytkim ze to nie jest popijawa tylko chrzest dziecka... i ze na tyle sie nie zgadzam... w ogole to inaczej sobie wyobrazalam wszytko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zdjecia bezdiemy mieli we wlasnym zakresie. moja siostrzyca ma dobry sprzecior i ladne fotki robi tak samo jak narzeczony matki chrzestnej takze od tej storny oni zabezpieczaja ;) poza tym nie wiem jak u was ale u nas trzeba wziac 5pozycji a kazda 80zl. szkoda mi kasy po prostu :( w naszej pipidowie niestety takie uslugi sa bardzo drogie... kolorowa to ty ta kiecke z mininieba zamawialas taka fajna prawda?? pokurcz w czym chrzcisz synka? tradycyjnie na bialo czy jakos bardziej odlotowo? ja mam sztruksowy blekitny komplecik kamizelka spodnie i czapeczka a do tego biala koszula. jakos mi sie welurkowe i atlasowe rzeczy nie podchodza a garniturki byly oblesne te tansze a te ladniejsze po 200zl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zamawiamy sesje ale jakos mi sie nie widzi zeby moja zuzka zniosla taki wypelniony dzien:O tak, zamowilam te kiecke z mininieba:) jeszcze nie przyszla, dopiero sie szyje.. ma byc w srode:) mam nadzieje ze sie nie rozczaruje;) po chrzcinach wkleje foty i pokaze wam jak moj gremlinek wygladal slicznie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święci...
u mnie będzie alkohol, i wcale sie tego nie wstydze, bedzie najblizsza rodzina, i wiem, że nikt nie wypije tyle żeby sie upić, każdy zna umiar, i drinki alkoholowe nikomu nie zaszkodzą, byla kiedys na chrzcinach gdzie chrzestnym byl ksiądz przyjaciel rodziny, i tez był alkohol i nikt nie robił z tego żadnego problemu, ceremonia chrztu jest w Kościele, a potem goscie się weselą z tego weilkiego wydarzenia, :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz sie dowiadywal i zaklepal termin w takim fajnym miejscu gdzie robilismy sobie zdjecia slubne..sesja z maluchem kosztowac ma ok 200 zł... ale wlasnie mi maz powiedzial ze nie wie ile jest zdjec w takiej sesji:D hehe co chlop to chlop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×