Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość vdff

KTO KIEDYKOLWIEK PODDAL SIE HIPNOZIE?

Polecane posty

Gość ja ide do piekła to wiem

co za brednie, hipnoza to bzdura. Wszyscy którzy tu pisza o tym jak ktos ich zahipnotyzował lub ich znajomych i jak to nie mogli ich wybudzic albo babcia sobie przypomniała poprzednie wcielenia popełniają grzech kłamstwa i pójdą do piekła. Piekło istnieje i jedno życie, hipnoza i reinkarnacja to bzdura i kłamstwo, jesli ktos tak jak ta babcia chce kłamstw i fantazji zamiast prawdy to prawda go nie wyzwoli tylko wmówi sobie fantazje które chce zeby były prawda i one stana sie dla niego zakłamanego istnienia prawdą, a kazdy kto umiera w kłamstwie idzie w ogień. Nie zmarnujcie życia ludzie na głupie kłamstwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek123

piekło tez można zaliczyć do fantazji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowaczewski Adam

Ja próbowałem , muszę powiedzieć że to bardzo przyjemne doświadczenie ja chodzę do nich na sesje debowypark.waw.pl bardzo relaksująca sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81

To ze tu siedze to nie znaczy NIC...W kazdej chiwli moge stad wyjsc wsiasc w pociag i bede gdziekolwiek chce.MAM CZAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baffran

Ja się poddałem , tak mi się spodobało że postanowiłem wejść w to dalej http://aviatorclub.pl/prosta-nauka-hipnozy/ koniec końców to mój zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Kargo

Ja też się poddałem, hipnoza leczy http://www.mundial2014.net.pl/stosowanie-hipnozy-w-leczeniu/ i naprawdę  jest to imponująca skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem na hipnozie regresyjnej metodą CMF. W sumie to bardzo niezwykłe doświadczenie, bo to telepata wchodził nijako za mnie w hipnozę i mówił co widzi. Są nagrania na Youtube i tak trafiłem na panią Karinę Abraham. 

Czy coś się zmieniło? Bardzo dużo, dosłownie o 180 stopni. Moje życie nabrało kolorów 🙂  A nie ukrywam, na początku byłem bardzo sceptyczny. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.04.2022 o 07:54, kryspin_1994aa napisał:

Ja też byłem na hipnozie regresyjnej metodą CMF. W sumie to bardzo niezwykłe doświadczenie, bo to telepata wchodził nijako za mnie w hipnozę i mówił co widzi. Są nagrania na Youtube i tak trafiłem na panią Karinę Abraham. 

Czy coś się zmieniło? Bardzo dużo, dosłownie o 180 stopni. Moje życie nabrało kolorów 🙂  A nie ukrywam, na początku byłem bardzo sceptyczny. 

fajnie, że o tym piszesz, też byłam na hipnozie regresyjnej u Pani Kariny Abraham. Tak jak Ty, na początku nie byłam przekonana, czy taka sesja przez skype może pomóc, jednak to była prawdziwa petarda. W ciągu najbliższych dni po sesji wszystko zaczęło się układać, a sprawa, która ciągnęła się za mną od lat została w końcu pozytywnie rozwiązana. Dla tych, którzy jeszcze się wahają - nie ma na co czekać! 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.05.2022 o 13:52, katarzyna_css napisał:

fajnie, że o tym piszesz, też byłam na hipnozie regresyjnej u Pani Kariny Abraham. Tak jak Ty, na początku nie byłam przekonana, czy taka sesja przez skype może pomóc, jednak to była prawdziwa petarda. W ciągu najbliższych dni po sesji wszystko zaczęło się układać, a sprawa, która ciągnęła się za mną od lat została w końcu pozytywnie rozwiązana. Dla tych, którzy jeszcze się wahają - nie ma na co czekać! 🙂 

potwierdzam, hipnoza regresyjna metodą CMF u pani Kariny to był strzał w dziesiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.05.2022 o 13:52, katarzyna_css napisał:

fajnie, że o tym piszesz, też byłam na hipnozie regresyjnej u Pani Kariny Abraham. Tak jak Ty, na początku nie byłam przekonana, czy taka sesja przez skype może pomóc, jednak to była prawdziwa petarda. W ciągu najbliższych dni po sesji wszystko zaczęło się układać, a sprawa, która ciągnęła się za mną od lat została w końcu pozytywnie rozwiązana. Dla tych, którzy jeszcze się wahają - nie ma na co czekać! 🙂 

potwierdzam - u mnie to samo po spotkaniu z Panią Kariną Abraham. Efekty po hipnozie utrzymują się cały czas. Na początku byłam sceptyczna, jednak wszystko zaczęło się dziać "samo", tak jakbym sobie tego życzyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, od dłuższego czasu zastanawiam się czy hipnoza pomoże w moich problemach. Czy możecie polecić kogoś sprawdzonego? Jak wasze wrażenia? Trcohę obawiam się, czy jest to bezpieczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem już po sesji hipnozy regresyjnej. Po długich poszukiwaniach wybór padł me Panią Karinę Abraham. W decyzji również pomógł mi wątek o Niej na tym forum. Nie ukrywam, że podeszłam do sprawy dość nieufnie, jednak warto było się przełamać. Sama sesja trwa około 2 godzin, Pani Karina prowadzi, Pan Maciej naprawia to, co wymagało zmiany. Do sesji przygotowałam 4 punkty (z 6 możliwych) i faktycznie zmiany zaczęły zachodzić i ciągle trwają, za co bardzo dziękuję i gorąco polecam. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.09.2022 o 13:46, jola_122111 napisał:

Dzień dobry, jestem już po sesji hipnozy regresyjnej. Po długich poszukiwaniach wybór padł me Panią Karinę Abraham. W decyzji również pomógł mi wątek o Niej na tym forum. Nie ukrywam, że podeszłam do sprawy dość nieufnie, jednak warto było się przełamać. Sama sesja trwa około 2 godzin, Pani Karina prowadzi, Pan Maciej naprawia to, co wymagało zmiany. Do sesji przygotowałam 4 punkty (z 6 możliwych) i faktycznie zmiany zaczęły zachodzić i ciągle trwają, za co bardzo dziękuję i gorąco polecam. 

Też korzystałam z usług Pani Kariny Abraham. Twój post jak i wielu innych przekonał mnie do słuszności tego wyboru! W końcu czuję, że zaczynam żyć! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×