Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SafoOna

Kochajmy hand made!

Polecane posty

Gość o matko...
o widze ze bransoletki ciekawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiatakao
co do kolcyzkow to powoli przechodze poziom wyzej, coraz wiecej tworze metoda wire wrapping.. czyli cos takiego jak tu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/32 2760d3fc0afcc9.html ale aktualnie mam zepsuty aparat i nie moge zaprezentowac ostatnio wykonanych prac milo ze bransoletki sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam, że robienie kolczyków ma jakieś nazwy :) Są jeszcze jakieś inne rodzaje kolczyków hand made ? Czy moje mają jakąś nazwę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SafoOna
Sylwiatakao bransoletki też cudeńka :-) a możesz mi powiedzieć jak to się robi, że te zdjęcia są takie wyraźne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SafoOna
link nie działa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiatakao
w adobe photoshop obrabiam fotki, a co do nazw.. to jest poprostu metoda robienia.. polega na owijaniu drucika drucikiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiatakao
tak twoje tez sa metoda wire wrapping :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SafoOna
A możesz mi dokładniej napisać co i jak, tzn.chociaz pełna nazwę tej strony, czy to trzeba ściągać z neta czy się kupuje??? jestem zielona ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiatakao
ja robie na adobee photoshop 7.0 ... sciaglam gdzies z neta.. ale sa tez prostsze programy, np gimp albo costam na p.. nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam się podobają te Wasze cudeńka :) ale mam do Was pytanie - gdzie się kupuje te wszystkie bigle, druciki i koraliki żeby samemu takie coś zrobić? bardzo bym była wdzięczna gdyby mi ktoś powiedział lub dał namiary na jakąś stronkę gdzie można się w to zaopatrzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SafoOna
Hej dziewczyny! Ja nie powiedziałam, żeby wklejać tylko kolczyki :-) wklejajmy WSZYSTKO, co zostało przez nas zrobione :-) ja sama chciałam wkleić jeszcze swoje obrazy, rzeźby, kartki okolicznościowe, ramki, ale po pierwsze nie mam na to teraz czasu, a po drugie wczoraj chciałam to zrobić, ale fotosik strasznie fiksował :-( Pozdrawiam acha skarpety są śliczne i już wyobrażam je sobie na nogach w zimie...milusio ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SafoOna
acha ... ja też kupuję w Qnszcie, ale fajne są też www.rajkorali.pl (mam nadzieję, że dobrze podałam) i allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SafoOna
marylou kurcze nie wiem jak CI to wytłumaczyć, ale z szydełkiem jest naprawdę duzo prościej niż z drutami ;-) z pewnością bys sobie poradziła. Niestety nie znam żadnych stron, ale wiem, że mozna kupić gazety, gdzie wszystko jest łanie pokazane i opisane (ale niestety nie znam tytułów) jesli Ci zalezy, to możesz stanąc przed wielkim stoiskiem gazet w sklepie i tam na pewno będzie(ja sama nie raz je przeglądałam) Mam pytanie do dziewczyn, które robią kolczyki. Jak Wy przechowujecie swoje cacka????? Ja nie mam zupełnie pomysłu poza wrzuceniem wszystkiego do pudełka(co jest chyba najgorszym rozwiązaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SafoOna
marylou ja jestem prawie pewna, że widziałam gazety nie książki, bo były na stoiskach z gazetami, cienkie i pisało miesięcznik :-) popytaj w sklepie to będzie bardziej pewne :-) a skoro umiesz juz łańcuszek, to juz duzo, bo najgorzej jest zacząć rządek, a od końca łańcuszka rób to samo, tylko w drugą stronę, zachaczając o nitkę, która wystaje (tzn.ta która idzie od kłębka) ...kurcze chyba nie umiem tego obrazowo wytłumaczyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Dziewczyny :) poszukałam w google i zanim podałyście mi tę stronkę Qnsztu ja zamówiłam z tej www.koraliki.pl też ładne tam były :) tylko nie było (albo ja nie znalazłam) tam zawieszek i muszę kupić, bo mi głównie chodzi o naszyjniki i bransoletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SafoOna
to zamów zawieszki w Qnszcie :-) tam mają tego mnóstwo! ja nadal czekam na odpowiedź w sprawie przechowywania przez Was kolczyków :-) macie jakieś dobre patenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idealne są potrójne plastikowe szufladki z OBI. Mnóstwo rzeczy się zmieści, a dzięki półprzezroczystości materiału widać, co jest w środku. Mam takie- sztuk kilka i bardzo sobie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Castoramie lub innym sklepie z narzędziami można takie pudełeczka dostać. Ja też muszę sobie takie sprawić , bo na razie trzymam to wszystko w małych woreczkach i za każdym razem jak coś robię , to muszę to wysypywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JK HANDWORK
Wlaśnie zamknęłam działalność gospodarcza. Zajmuje się koronkarstwem. Jest to drogi interes, ale jeżeli znajdzie się tutaj jakaś koneserka zainteresowana moimi pracami oto mój email: julita_kubik@o2.pl . Robiłam juz różne rzeczy (szydełkowe), przykłady to, bluzki, swetry, spódniczki, sukienki, serwetki, a nawet stringi :) Oto adres mojej małej galerii, na której znajdziecie kilka przykładów moich prac: www.julitakubik.fotosik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiacio
zazdroszcze i chyle czola artystki tez bym tak chciala. ja narazie jak mnie cos najdzie to eksperymentuje z ozdobami do domu. zrobilam ramke do lusterka z drewna obkleilam zielonym sztruksem i ponaklejalam muszelki. podoba mi sie i jestem dumna z siebie ze cos stworzylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×