Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malenka77777

inwestowanie

Polecane posty

Gość DexterEx

Warto zaznaczyć, że wspomniane przez was Mzuri CFI miało bardzo fajne projekty w Łodzi, które skończyły się zyskiem kolejno 16 i około 20% Obecnie na tapecie mają Śląsk gdzie w moim przekonaniu drzemią ogromne możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotttka

Sama myślę co zrobić z oszczędnościami, nie chcę trzymać w skarpecie. Ciągle myślimy o zakupie mieszkania pod wynajem ale nie chcę brać kredytu bo musiałabym pewnie ze 100 tys. wziąć jeszcze. Czyli rozumiem, że ten crowdfunding pogeca na tym, że wspólnie kupujemy jakąś nieruchomość i potem ją wynajmujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelosla
Dnia 10.05.2019 o 21:50, Gość stokrotttka napisał:

Sama myślę co zrobić z oszczędnościami, nie chcę trzymać w skarpecie. Ciągle myślimy o zakupie mieszkania pod wynajem ale nie chcę brać kredytu bo musiałabym pewnie ze 100 tys. wziąć jeszcze. Czyli rozumiem, że ten crowdfunding pogeca na tym, że wspólnie kupujemy jakąś nieruchomość i potem ją wynajmujemy?

Dokładnie tak jak napisałaś. Jeśli myślisz na poważnie o tego typu inwestycjach to teraz Mzuri CFI rozpoczęło nabór do nowych spółek, zainteresuj się, poczytaj. Chodzi o nieruchomości w Warszawie i Krakowie. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie. Zakładają około 8% zysku w skali roku. Po 4-5 latach planują sprzedać te nieruchomości. Czyli zysk będzie nie tylko z samego najmu zbiorowego, ale też z samej nieruchomości po sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka82

odkladam na filar juz tyle lat a jak mi przychodzi roczne zestawienie to nie wiem czy sie smmiac czy plakac... postanowilam wziac sprawy w swoje rece i odkladac samodzielnie pieniadze. szukalam stron na ten temat, Michal Szafranski blog mnie zainspirowal do tego aby oprocz zwyklej pracy dodatkowo jakos zarabiac. i tak od strony do strony, od bloga do bloga trafilam do Tomka na https://dziennikzarabiania.pl/. Zaczelam od serwisow z ankietami, zarobilam w tym roku juz ponad 600zl ale prawdziwa bomba okazal sie jego poradnik nt inwestowania w platformie inwestycyjnej. zarobione 600zl plus dodatkowe swoje 400zl zainwestowalam w sierpniu tego roku a juz mam zarobione 2352 zl, depozyt wyplacilam i probuje pomnazac tylko te zyski co juz zrobilam. ot taka dodatkowa pensja do wyplaty ktora jest odkladana na emeryture (oby przed czasem). caly czas szukam nowych dodatkowych metod zarabiania takze dzielcie sie swoimi przemysleniami i sposobam bo co jedna glowa to nie jedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakiś czas temu zainwestowałem trochę oszczędności w złoto, mam dwie małe sztabki i dwie monety. Kupowałem na mennica24.pl. Mają certyfikat, obsługa na wysokim poziomie, więc może tam również poszukaj dla siebie oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jakiś czas temu zainwestowałem trochę oszczędności w złoto, mam dwie małe sztabki i dwie monety. Kupowałem na mennica24.pl. Mają certyfikat, obsługa na wysokim poziomie, więc może tam również poszukaj dla siebie oferty.

Inwestujemy i ciagle nie mamy NIC.Jak to mozliwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdf

Wp.pl

<a href="https://www.wp.pl/ "> wp.pl</a>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja dwa razy kupiłem małe sztabki na mennica24.pl, byłem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Polską obsługą i stroną internetową funkcjonuje serwis Lynx i na nich faktycznie można liczyć. Jest to partner serwisu IB a więc jednego z największych brokerów. Tym samym oferta dla inwestujących jest bardzo bogata, bardzo dużo ciekawych propozycji się pojawia a jednocześnie masz też pewność, że środki jakie będziesz tam gromadzić zostaną odpowiednio zabezpieczone więc ta kwestia także będzie miał duże znaczenie dla inwestorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×