Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam swoje zdanie

Moj mąż jest Egzotyczny.

Polecane posty

Gość biała masajka
no wlasnie co oni z tym ryzem? :D chociaz moj chlopak je raczej wszystko, a juz napewno przelknie z bolem co ja ugotuje dla niego :) Kocham Afryke chcialam Ci napisac,ze jestem pelna pelna podziwu jesli mieszkasz i wychowujesz swoje dzieci w Polsce.To bardzo nietolerencyjny kraj (o czym sie przekonalam niedawno) i naprawde musisz byc silna kobieta! Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała masajka
ha ha nie wiem, a ma jakies dziwne zachowania :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala masajko.Ja jestem dumna ze swojego mężą jest bardzo przystojny i nie jeden polak mu by zadroscil.Napewno wiesz jak jest.Co do dzieci to ludzie zawsze reaguja pozytywnie i sie zachwycaja nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nawet ma
Kocham afryke :) nie przejmuj sie tymi rasistowskimi tekstami :) Ja ma Turka i wg. wiekszosci zamknie mnie w domu i bedzie mial 10zon, a pozniej bede bita itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasiowa
No predzej polak zbije zonke, bo to pierwsi damscy bokserzy. a tak naprawde to glupie, zasciankowe myslenie. Kocham Afryke-zycze dalszego szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguziazz
A moj maz pochodzi z Peru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguziazz
Nie wiem dlaczego niektorzy tak duzo mowia na temat roznic kulturowych, ja nie widze zadnych roznic kolturowych pomiedzy mna a moim mezem peruwianczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylo zostac w jednym
z tych wielu krai zamiast przynudzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem ci tak
Zle ci tu to wyjezdzaj sobie do Afryki - super tolerancyjnego kraju, gdzie ludzie zyja w komunie, kazdy z kazdym, AIDS tam jak grypa. Zyj sobie z tymi czarnusami w tych ich zacofanych wioskach. Nikt ci nie kaze mieszkac w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kochany jest Portugalczykiem...ale jaki on tam egzotyczny :) skoro będąc w Polsce stwierdził,że to prawie jak w Portugalii (akurat d tego upał był niesamowity) a mentalność to ma raczej bliżej polskiej (z tej sobrej strony rzecz jasna ) Cóż...jak sobie popatrze w przeszłość to bardziej \"egoztyczni\" byli Polacy z którymi byłam. A to że ma ciut ciemniejszą skórę od moich kolegów , do tego cudnie brązowe oczy i w ogóle nie wpisuje się w stereotyp południowca-macho...jak dla mnie taka egzotyka super :-) Pozdrawiam wszystkie \"oryginalne\" panie i ich partnerów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem rasistką, ale nie jestem też 100% polką więc nie kręcą mnie polacy , ot i cała prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądźmy szczerzy...jeśli człowiek się zakocha....to już nie patrzy jaka narodowość czy religia czy kultura (czasami kończy się to niestety tragicznie...) Wiec można sobie mówić...wole obcokrajowców lub Polaków, ale życie weryfikuje nasze wybory. Ja się zawsze upierałam,ze żadnych obcokrajowców, bo nie te mentalność, język itp...ble ble ble...no i co , mam za swoje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga129
mial byc topik o zwiazkach z czarnoskorymi a zrobily sie przepychanki slowne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czarnoskórymi? Hmmmm no wybacz nie zuważyłam żeby egzotyka wiązała się bezośrednio z kolorem skóry.W temacie nie zostało to określone jakoś szczególnie....no ale ok, niech będzie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem po co niektorzy z was pisza na ten topik,chcialam rozmawiac z dziewczynami ktore maja facenow z innych krajow.A jak ktos ma ochote pisac sobie ze jest rasista z AIDS to niech wymysli wlasny topik.Ijeszcze jedno rodzina mojego meza nie zyla nigdy w zadnych komunach.Ale co wy patolpgiczni plepsiarze zrozumiecie.Pozdrawiam dziewczyny ktore wiedza o czym mowa.Pozatym polacy tez maja AIDS,i co z nimi byscie zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska malolata
a czy to prawda ze murzyn nie zrobi minety swojej dziewczynie bo uwaza to za brudna robote???? no i czy to prawda z wielkoscia ich penisa(ogrom ponoc )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Chichi
Tak sobie siedze i czytam Wasze posty ... Ja takze jestem w zwiazku "pomieszanym" on jest z Nigerii a ja jak nietrudno zgadnac z Polski. Mieszkamy w Holandii i chociaz moze bym ja chciala raczej oboje bysmy chcieli nigdy nie bedziemy mieszkac w Polsce .Powod wystarczy poczytac posty Polakow tutaj piszacych. Paradoksalnie tutaj Polak ma nizszy status spoleczny niz Afrykanczyk takze roznie to bywa. Wystarczy popatrzec na te cholote pod Aldim nachlana i rzucajaca miesem i sie wszystkiego czlowiekowi odechciwa. Ciekawe bo nigdy ie widzialam Afrykanczyka tutaj nachlanego i "rzucajcego miesem" .Wnioski sami sobie wysnujcie. Poza tym nie wiem czy znacie to powiedzenie : "Love is color blind" PS. Panowie polscy macho- z robakiem to na ryby hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuhuh
a byla ktoras z Was z sikhiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotfl2
nie ma jak magister z duzym batonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili Państwo, poszukuję (do wywiadu telefonicznego) osób pozostającyh w związku mieszanym. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na maila, najlepiej z numerem telefonu - oddzwonię. Ogłoszenie jest ważne do 16.10.2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×