Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kgfdsg

Czy w czasie studiów moge iść na staż?

Polecane posty

Gość kgfdsg

Jestem na trzecim roku to studia mgr. Chciałabym wiedzieć czy staż odbywa się dopiero po studiach czy można robić go w czasie studiów. Moja znajoma twierdzi że staż odbyla na pierwszym roku czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
a to zalezy jakie to sa studia, dzienne czy zaoczne lub wieczorowe? Jak dzienne to cie z UP nie dadza na staz, chyba ze sama poszukasz staz ale nie z UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgfdsg
tzn. już mam firme ktora chce mnei wziać tylko że ja myslalam że na staż idzie sie po studiach,hmm jestem na dziennych czyli staż można robić tez w trakcie studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy, jaki staż, jeśli taki z UP, to tylko po studiach dziennych (lub w trakcie zaocznych). a jeśli taki bezpłatny lub finansowany przez firmę, to obojętnie, kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhd
ahaaa o matko jestem zupełnie zielona czy taki staż załatwiany przez firme bo nie przez urzad pracy, należy gdzieś zgłosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolla....
zależy kto będzie ci płacił za odbywany staż-jeśli firma lub będziesz pracować za darmo to nie znaczenia kiedy go robisz jeśli UP to musisz być po studiach lub na zaocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgfdsg
yhym no ja przez UP nic nie zalatwialam zglosilam sie ot tak do nich bo kogos szukają czyli chyba nie musze zglaszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znająca temat
Organizuje staże we własnej firmie na podstawie umowy podpisanej między firma a UP. Aby odbyć staż nalezy być absolwentem nawet średniej szkoły, ale nie w trakcie studiów dziennych, miec poniżej 25 roku zycia. W okresie odbywania stazu wynagrodzenie w wysokości zasiłku dla bezrobotnych stażyscie wypłaca UP, w którym wczesniej trzeba sie zarejestrować no i szukać pracodawcy, który zechce cie przyjąc na staż.oczywiście profil wykształcenia musi być zgodny z profilem działaności firmy.Np kończąc szkołę kształcacą technologa żywności nie zatrudnisz sie np. w banku.staz absolwencki może trwac maksymalnie 12 miesięcy i jak dobrze się sprawdzisz to czasami masz szanse na zatrudnienie w danej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgfdsg
czyli bedac na studiach dziennych nie mam szansy na staż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, na staż finansowany z UP nie masz szans. możesz odbyć praktykę płatną przez firmę lub bezpłatną, zależnie od uzgodnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×