Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Renia905

Jestem chuda

Polecane posty

Mam 170 cm i ważę 46 kg. I jestem w ciąży. Wszyscy na około mnie straszą, że napewno nie utrzymam ciąży, bo mój organizm nie ma wystarczającego zapasu. Pytałam lekarza jak z tym jest i on powiedział, że nie mam się czym martwić, bo \"na pierwszy rzut oka\" wszystko wygląda dobrze, ale pewność będzie miał jak dostanie wyniki badań krwi i moczu ( za tydzień). Jednak to ludzkie gadanie wyprowadza mnie z równowagi. Czy któraś z Was też była tak szczupła, kiedy zaszła w ciążę i jak przebiegała u was ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta zraoniona przez inna
a odchudzałas sie? tez chce byc chuda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba zalezy od tego czy bylas taka chuda \"od zawsze\" czy na skutek diet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhtesty
moja szwagierka wazyla 43 kg przy 163 , byla okropnie chuda , dziwnie wygladala, bo np tylko wogole nie miala za to b duze piersi- taka nieproporcjonalna troche ;) w dodatku na poczatku ciazy jeszcze schudla, ale dala rade, urodzila po terminie przez cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzywiaj sie dobrze w ciazy i nie mysl o swojej chudosci. Moja kolezanka byla strasznie chudzienka i miala z tego powodu kompleksy. Ubrania musiala kupowac nieraz w dzialach dla dzieci. Teraz ma juz dwoje dzieci.... wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Trochę mi lepiej po Waszych wypowiedziach. Odżywiam się raczej zdrowo, zawsze tak jadłam, chociaż czasami przytrafi się jakaś pizza lub frytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabiond
Reniu ja przed ciążą ważyłam 45 kgprz 160cm wzrostu i dzisiaj mam cudownego półrocznego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wazylam tyle co Ty bo caly czas sie odchudzalam ale jak zaszlam w ciążę mialam 53 - 175cm kg jak na dzis dzien mam 60 kg- napewno przytyjesz troche tylko sie nie zamartwiaj:) tez slyszalam ze osoby z niedowaga moga stracic ciążę, w pierwszych 3 miesiącach co niby sie nie tyje ja przytylam 3kg, teraz w niecalych kolejnych 3 ponad 3 kg , wiec wszystko w normie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamik
ehhtesty a dlaczego przez cc urodzila Twoja szwagierka? za waska w biodrach byla czy hajies inne wskazanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamik
ja wazylam przed ciaza od 47 do 49kg (zalezy) teraz jestem w 31 tygodniu. Moja dzidzia rozwija sie dobrze ale jest bardzo duza i napiera mi mocno na szyjke macicy i musze lezec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuga
ja tez waze malutko 45 na 160 cm ,i u mnie tez mowiono ze nie donosze ciazy itp , szczegolnie chlopak ze mam jesc itd , teraz jestem w 16 tyg i narzie nic nie przytulam:( a byl okres ze nawet bylam chudsza:( przez wymioty:( mam nadzieje ze chciaz Tybedziesz miec apetyt ktory narazie mi brakuje:( wyniki morfologi sa oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaszlam w ciążę pierwszy raz ważyłam całe 42 kilo- do 7 miesiąca przytyłam całe 2 kilo a potem caaaaaałe 5- urodził się syn 3700 z tym że miałam robione cc bo nie dałam rady urodzić przy drugim dziecku- przed ważyłam 45 przytyłam 12 kilo urodziła się zdrowa córa 3200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamik
hehe... kurde to ja w 31 tygodniu jestem i przytylam 15kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migmoog
Ja mam 1.66 i waze 47 kg i jestem w ciazy,tez sie boje ale lekarz nic niemowil wyniki krwi i moczu b dobre a huda tez jestem z natury i moja mama w moim wieku tez byl taka drobna i jakos urodzila trojke dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×