Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klempa

Clostilbegyt i Duphaston, czy po nich się tyje??

Polecane posty

Mam pytanie do tych, które brały któryś z tych leków. Czy przytyłyście po tym?? Czy dobrze się po nich czułyście?? Ja nie dość, że wyglądam jak berta roku 2010 (nigdy tyle nie ważyłam, a jem tak jak zawsze), to jeszcze strasznie puchnę, do tego stopnia, że czasem nie umiem ubrać butów. Chyba rzucę w cholerę tą całą chemię i poczekam na Dziecko, aż się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziołszki, nie miałyście żadnych doświadczeń z tymi lekami?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asuilka
Ja jestem już po jednym cyklu brania tych tabletek i mam objawy takie-od 11 do 15 dnia cyklu bolą mnie mocno jajniki i to tak mocno że przy oddawaniu moczu nasilał się ból ,czasami boli mnie głowa a w ostatniego tyg.urosły mi pierśi i bolały mnie mocno,nawet miałam takie dziwne uczucie jak bym miała zaraz się zwym.....podchodziło mi do gardła,jestem zmęczona w ciągu dnia a jak kłade się spać to mam problem z uśnięciem-wcześniej nie miałam takich probl.i teraz spóźniał mi się @ 5-dni i myslałam że jestem w ciąży a tu psikus jednak nie jestem-byłam taka zła i jestem nadal bo już trace siły gdyż staramy się 6-misięcy:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asuilka
teraz czeka mnie następna dawka tab.clostilbegyt od 6 dnia cykl. do 10 dn.-po dwie dziennie:(tylko nie wiem kiedy dokładnie mam się wybrać do ginekologa,myśle że na 12 dzień cyklu będzie ok aby sprawdzić czy pęcherzyki pękły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę dość długo z małymi przerwami i na 100% mogę powiedzieć, że tyję :( ale od jedzenia jak biorę je (szczególnie CLO), to apetyt mam jak jasna cholera :/ przy duphastonie, też mam większy apetyr niestety i mimo, ze mam wprawę w dietowaniu, to jednak w tych dniach (i tak jeszcze 2 po zakończeniu) żrę, żrę i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam taki zestaw,zaczynam od lipca czy to jest pewne że przytyje.Czy jest tu ktoś,jto nic nie przytyl? Dopiero w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam Clo przez 2 cykle, nie przytyłam w tym czasie. Po potwierdzeniu ciąży dostałam Duphaston, ale też nie przytylam, a przez wymioty wręcz odwrotnie. Na dziś - 14 tydz ciazy blizniaczej (maluchy po ponad 6 cm, wiec prawidlowej wielkości), Duphaston 2 razy dziennie po 1 tabletce i na wadze -4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to super,bo niby jak czytsm to większość pisze ze tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja brałam clo pół roku- z przerwami na torbiele- duphaston włącznie z ciążą przez 3 lata (w każdym cyklu) i niestety, ale 20 kg na plusie, które mimo diety, konsultacji u dietetyka i ćwiczeń, nie chcą spaść ani troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie tyłam ani po jednym ani po drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×