Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marin

Mam ochotę kupić...

Polecane posty

No właśnie ;) O czym marzycie,na co odkładacie pieniądze? Moze jest jakaś rzecz koło której chodzicie ale nie macie odwagi kupić(bo np strasznie droga) itd? Piszcie,wklejajcie linki jak możecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra__
a ja mam ochotę na okulary Escady...Oj takie brązowo-ciemnoróżowe szkła,brązowe oprawki,499zł :/ masakra,pewnego razu miałam już odłożone,a jestem biedną studentką i pracuję tylko dorywczo ale wylał mi kran w mieszkaniu które wynajmuję i nici z okularów :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to może ja powiem :) mam straszną ochotę na pierścionek z pereł złoty :) kosztuje 698zł :/ i raczej sie nie zanosi na to,zebym go miała :( a i jeszcze okulary Diora :D takie duuże :P(też koszmarnie drogie by the way)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra__-> współczuje :( może jeszcze da się coś zrobić? jakąś ciocie poproś,babcie albo coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ...
mam ochote sobie kupic sweterek za 79.90 i nie mam kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no porazkaaaaaaa ludziskaaaaaa
nikt nie pisze? Ja napisze :P hehe wiec chodze juz od dawna kolo takiej sukienki...250zł nie moge sie na razie na nia szarpnac bo mam inne wydatki ale moze pod koniec sierpnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja mam ochotę także na jakąś wycieczkę np Egipt mi się marzy... ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z choinki sie urwala
ja chce stary cylinder...a taki co najmniej 200 pare złotych kosztuje taki w miare "w stanie". A że mam 17 lat to 200 zł w portfelu nie mam i predko mieć nie bede, a jak bede miec to na co innego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×