Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość claudiaa aa

Wybaczyc zdradę????????????????

Polecane posty

Gość claudiaa aa

Ostatnio dowiedzialam się ze moj facet zdradzil mnie z inna !nie wiem zupelnie co mam robic? on nie wie o tym ze ja wiem!widziałam ich wspólne zdjęcia w lóżku!zastanawiam sie czy powinnam mu o tym powiedziec czy przemilczec temat! jestesmy ze soba od 2 lat! jak myslicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** ** ** **
glosuje na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeci bliźniak
zdradź go ze mną, będzieci kwita, możemy tez zrobic sobie zdjęcia o rany co za beznadziejna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olh
wiej póki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudiaa aa
czemu sadzisz ze to prowokacja? ja naprawde nie wiem co robic?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze jesli
cie zdradzil i nawet nie mial odwagi sie przyznac, to powinnas odejsc. Ja na twoim miejscu bym mu podala ta zdrade jako przyczyne rozpadu zwiazku. Moze sie kiedys nad tym zastanowi, chociaz watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeci bliźniak
o to samo miałem spytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwij
zdrada jest niewybaczalna...dziwię ci się że jeszcze nie zerwałaś...nad czym ty się wogóle zastanawiasz...kopnij go w dupe raz a dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudiaa aa
problem jest w tym ze nie jestem pewna czy warto odejsc !jestesmy ze soba od 2 lat i jest nadal cudownie! ja go nadal kocham mino tego co mi zorbił!myslicie ze jak tez go zdradze to poczuje sie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeci bliźniak
rzucić zdjęciamiw twarz - to dobry pomysł, zwłaszcza jeśli są w komputerze będziesz miała do wyboru rzut monitorem albo komputerem - napewno poczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze jesli
jak tez go zdradzisz to on ci tego z pewnoscia nie wybaczy ;) poza tym nie poczujesz sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olh
jak raz zdradzil i to w tak wczesnej fazie związku to niełudź sie,ze z czasem bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwij
jak może być cudownie jak cię zdradził...jak wogóle jeszcze możesz być z takim bydlakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudiaa aa
znalazłam na aparcie te fotki! przez przypadek!ale to chyba jest najmniej wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poczujesz sie lepiej zdradzajac go - bardziej jak kurwa. najlepiej odejdz od tego zwierzęcia [chociaż nawet zwierzęta czasem uczucia przejawiają] jak najszybciej. skąd możesz wiedzieć, czy dalej cię nie zdradza? nie zastanawiaj się tylko działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że nie masz laptopa:) a tak na serio koleś się nie przyznał do tej pory, oszukał Cię nie wiesz nawet ile razy, a Ty mówisz, że jest cudownie?? Chyba z Tobą jest coś nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeci bliźniak
jesli znalazłaś w aparacie, to rzuć go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytlumaczcie mi jedno. Jak kobieta zaklada temat, ze facet ja zdradzil, to mowicie, zeby zerwala. A jak facet zalozy temat, ze kobieta go zdradzila, to piszecie, zeby dal jej szanse. Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudiaa aa
sama sie nierozumiem! odejsc bylo by najprosciej! ale przeciez trwaly związek polea na wybaczaniu sobie bledow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwij
a jak myślisz czemu ci sie nie przyznał?...bo chce to robić nadal...nadal cię zdradzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olh
będziesz potrafiła mu zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeci bliźniak
bo jest głupi, zdradził i udokumentował i pozwolił żeby to zobaczyła z takim głupkiem lepiej się nie wiązać, przecież z jego sprytem co jakiś czas wpadnie Ci w ręce dowód zdrady - bo to , że bedzie zdradzał jest pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze jesli
claudia ja wybaczylam zdrade, ale moj facet sam do mnie przyszedl i mi powiedzial o tym co wywinal w poczuciu winy, staral sie i nad sie stara wszystko naprawic, twoj natomiast nie czuje sie winny i na dodatek zrobil sobie fotki. Wiec nie badz naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×