Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska zosiaxxx

to jak to jest z ta cipcią?

Polecane posty

Gość ciekawska zosiaxxx

ja wiem ze temat oklepany ale naprawde chce sie dowiedziec czy panowie zwracacie uwagę na wyglad cipki.nie chodzi o to czy wygolona itp bo to rzecz jasna ale o jej budowe...wargi łechtaczka...jak to jest wkońcu małe wargi czy duże??pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p ż
moja sie nie goli i nie podoba mi się to a jak jej cipka wygląda nawet nie wiem ale chyba bułeczka zdaje mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p ż
a tak na prawdę, to bardzo mi się podobają potargane cipska :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska zosiaxxx
dowiem sie jeszcze czegos ciekawego??????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ona specyficzna częścia ciała kobiety i jest elementem podniecajacym faceta chyba podobnie jak penis u dla kobiet. Podoba mi się pod względem erotycznym kobieta jej osobowość itp. wiec jej najbardzej intymne czesci ciała też.Sadzę że kobiety są pod tym względem bardziej uwrażliwione i np. znaczna część kobiet obrzydza np. zobaczenia faceta onanizującego sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska zosiaxxx
to ty spierdalaj z mojego forum! dzieki za normalne wypowiedzi:)czyli co, nie macie swoich upodoban tak jak np z biustem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawde nie mam bo podnieca mnie kobieta jako calosc Oczywiście ze brak piersi ,czy wielkie odstępstwo od wygladu normalnej cipki poczuł bym jakies obrzydzenie a jak by zareagowała by kobieta widząc gołego facta z jednym jadrem ,niedorozwinetym penisem i stulejką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiempre non se
jakis tam facet, a kto naopowidał Ci bzdur że kobietę obrzydza widok onanizującego sie faceta ?! przecież to najbardziej podniecający widok z możliwych....w końcu facetów w równy sposób podnieca kobieta, która sama siebie pieści....na tym przecież polega magia stipteasu.....nie o zrzucanie ciuszków, ale seksowny taniec, poruszanie biodrami, gładzenie po udach, pośladkach, piersiach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiempre non se
Zapewniam Cię, że z pewnością znam kilku takich, których bym chętnie zobaczyła w takiej akcji....no i na pewno wywarło to by na mnie niezatarte wrażenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka yellow
"Sadzę że kobiety są pod tym względem bardziej uwrażliwione i np. znaczna część kobiet obrzydza np. zobaczenia faceta onanizującego sie " Ja bym tam chciała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezołłł
ja nie lubie jak wam coś wisi . cipka ma byc mała i pulchniutka a nie z jakimis zwisami. chyba kazdy chlp tak mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowe myślenie
ja tak mam, to wszyscy tak muszą mieć, bo jakże mogłoby być inaczej. Kobieta i kobiecość to dużo,dużo więcej niż wielkość warg sromowych. Mnie jest to obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naukowiec Stefan
ja najpierw oglądam przez lupę, a czasem przez mikroskop czy aby jakichs podejrzanych ciał obcych nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naukowiec Stefan
do tej pory na żywo nic nie zobaczyłem, jedynie powiększałem w paincie jpgi cipuf :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalimeraso2.pl
wyslij mi swoje zdjecie, to ci opowiem troszke o twojej cipce, i odwdziecze sie swoim zdjeciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalimeraso2.pl
j.w zlego maila podalem, ten jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalllllllaaa...
a ja mam ładną,bez wystających wargulców!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalimeraso2.pl
Wydrukuję je i będziemy z kolegami z klasy brandzlować się nad nim na lekcjach geografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalimeras
kalimeras@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalimeras
Podrzucę też kilku znajomym z podwórka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stach4
no jasne ze małe wary!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończoch 35
Wygląd cipki nie jest bez znaczenia, aczkolwiek ja lubie te bardzo owłoisone z dużą, sterczącą łechtaczką, z obfitymi wargami sromowymi - wtedy jest co pieścić. Ale to jest wyłącznie moje zdanie, z którymi inni nie muszą się zgadzać. Pozdrawiam, Tomek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×