Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie do facetow

Pyt. do facetow

Polecane posty

Gość Pytanie do facetow

Jaki macie stosunek do swojej pierwszej dziewczyny, pierwszej milosci i zaraz tej z ktora mieliscie swoj "1szy raz"? Czy z taka piwersza miloscia bylibyscie gotowi spedzic cale zycie?? Czy jednak jedna dziewczyna na cale zycie to za malo i wolicie sie doswiadczac? Istnieje jakis sentyment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasze zdanie takie
Zaliczon , odhaczona, trzeba szukać następnej. Zresztą co tam 1 raz. Ważne żeby dawała kolejne razy, nawet jak jest już w związku z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do facetow
Aj nie chodzi mi jeden seks, ale o pierwsza dziewczyne z ktora sie to zrobilo i z ktora sie jest jakis czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pierwsze nacięcie na rękojeści miecza.... po prostu zdobycz i tyle :D . . . . . . . . A serio- w obecnych czasach raczej nigdy nie jest sie do konca z tą pierwszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do facetow
Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukilukipuki
pierwsza jest najważniejsza reszta to namiastka milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasze zdanie takie
Niestety, taka prawda. A co ważne, u tej, której się było pierwszym, zwykle ma się abonament na darmowe bzykanko do końca życia :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukilukipuki
w nastepnych szukasz tego, co miala pierwsza, bo pierwsza milosc jest najwazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do facetow
Ja jestem pierwsza dziewczyna mego chlopaka jesli chodzi o te sprawy i on moim tez. Mialam wczesniej chlopakow ale to byly takie byle jakie zwiazki, on natomiast nie mial wczesniej dziewczyny, mimo ze przystojny jest, ale nie za bardzo pewny siebie w tych sprawach. Ja mam 21 a on 22 ciekawi mnie to czy dla chlopaka taka pierwsza dziewczyna moze sie kiedys znudzic mimo iz swietnie sie dogadujemy, razem mieszkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukilukipuki
znudzic to sie kazdy kazdemu moze, ale jezeli ktos byl naprawde zakochany po raz 1 to do konca nie zapomni tej pierwszej milosci wiele osob wspomina pierwsza milosc i zaluje ze drogi sie im rozeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitolicie i tyle
Ja już nawet nie pamiętam jak na imie miała moja pierwsza laska. A w końcu nie było to tak dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do facetow
No tak ale faceci maja inna nature niz dziewczyny, moga chciec sprobowac chociazby sexu z inna ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do facetow
Wiesz bo takie pierwsze dziewczyny zazwyczaj sie ma w bardzo mlodym wieku a my mamy po 21 i 22 lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukilukipuki
sex a milosc to da sie rozdzielic niektorzy potrafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwarantuje Ci dziewczynko, że juz wkrotce przekonasz sie, że rownie szybko sexu z innym to mozesz zapragnąć Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitolicie i tyle
No fakt. Młody wiek to tak ze 12-13 lat. A wy macie już ponad 20 :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukilukipuki
to jak miales latek to ty byles imbecylem dlatego nie pamietasz swojej milosc ja nie jestem po 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po pierwszym razie
to już tylko zaliczać, zaliczać, zaliczać, zaliczać, zaliczać, zaliczać, zaliczać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to forum dla cyników i wszystkowiedzących? Rozumiem, że nie ma możliwości bycia zakochanym tylko raz w życiu, a jeśli nie sprawdzę, jak wyglądają z bliska inne penisy, to dużo tracę? Strasznie ograniczone podejście do życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukilukipuki
sprawdzac zawsze mozna i zaspokoic ciekawosc ale co pierwsze zawsze najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do facetow
Na ten moment nie wyobrazm sobie sexu z innym, mimo iz podobaja mi sie inni faceci, nie wyobrazam sobie zycia z innym. Dopasowalismy sie w 100% i nawet jak siedzimy w domu przez dlugi czas nie ma nudy. Mam nadzieje, ze to 1sza i ostatnia milosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emica Czy to forum dla wizjonerów? Tez nie... ale jesli 95 % takich związkow zazwyczaj rozpada sie, to raczej mozna powiedziec, ze maja male sznse... Wiem, że ludzie lubią życ nadzieje i ułudą, ale niech w takim razie książke sobie pisac zaczna a nie na forum pytania zadawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do facetow
Komiczne zadaje pytanie po to aby poznac historie innych osob :). Proste i logiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Na ten moment nie wyobrazm sobie sexu z innym, mimo iz podobaja mi sie inni faceci\" W tym zdaniu, słowo klucz to \"na ten moment\" :D:D Pożyjesz, zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do facetow
'komiczne' uzylam slowa na ten moment poniewaz trzymam sie tej zasady - nigdy nie mow nigdy, ale mam nadzieje, ze uda nam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę w życiu widziała
Dokładnie. "Na ten moment" nie widzisz, a później to już będziesz tylko zaliczać, zaliczać, zaliczać, zaliczać, zaliczać, zaliczać, zaliczać... :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do facetow
Nie przesadzaj z tym zaliczaniem, bo to chyba zalezy od czlowieka a ja jestem osoba uczuciowa i nie mam zamiaru "zaliczać" chlopakow... Zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę w życiu widziała
No fakt, zaliczają tylko faceci. Zaliczają i odchodzą. Zostają tylko frajerzy (i tacy co lubią być z pozaliczanymi, co na jedno wychodzi :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam znałem same uczuciowe kobiety.... Były bardzo czułe, dla wielu facetów.... Im wiecej uczuc, tym wiecej ciepła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×