Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teo1722

CORK

Polecane posty

Ogolnie nie narzekam, nawet pogoda ostatnio znosna:) Ale nie chwalmy dnia przed zachodem slonca. :D A u ciebie co slychac? Od jak dawna w Corku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sie przymierzam do wybycia z Polski... i pelna obaw jestem poczawszy od lotu samolotem (1wszy raz) zakonczywszy na jezyku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rozumiem lecisz do corku? Masz tu kogos? Czy do pracy lecisz? Lotu sie nie obawiaj, bo to sama przyjemnosc, no chyba ze central wingsem lecisz, nie lubie ich stewardess, jakies takie niemile, albo ja trafiam na taka zaloge. I dlugo trzeba czekac na podjazd schodow po wyladowaniu :) A jezyk... no coz, Cork slynie ze specyficznego akcentu, nazywanego spiewnym, i ludzie bardzo szybko i niewyraznie mowia, ale idzie przywyknac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jej o tym
a ja 23 wrzesnia lece z krakowa do cork...ale zamieszkam chyba w youghal niedaleko cork, bo mam tam znajomego zatrzymamy sie u niego na troche zanim znajdziemy prace i mieszkanie :) a lecimy z narzeczonym oczywiscie do pracy i tez jestem pelna obaw ale tez nie moge sie odczekac...mam nadzieje ze nam sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no napewno bedzie dobrze:D musi byc! fajnie masz, ze nie lecisz sama :) ja wlasnie boje sie najbardziej dlatego, ze nie bede leciec z nikim znajomym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jej o tym
teo a kiedy lecisz? masz pewna prace czy bedziesz jej tam szukal?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jej o tym
*szukala oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie chce leciec sie rozejrzec jak jest, jade do kogos.. a kiedy...hmmm jeszcze nie wiem, musze bilet kupic, ale najpierw musze uporzadkowac sprawy zwiazane ze szkolą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w Cork prawie 4 lata, ech... jak zlecialo... :) A wy dopiero przylatujecie, fajnie. :) Przynajmniej nie bedziecie wariowac na punkcie zdobyczy w postaci polskiej zywnosci , jak ja kiedys - teraz wszystkiego jest pod dostatkiem wszedzie :) Youghal - podobno przepiekne miasteczko, ale nie bylam (wstyd sie przyznac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z cork
na mycork siedzi wiecej osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z cork
przez to forum mozna poznac multum ludzi, organizowane sa babskie spotkania (nie polecam), spotkania przy piwku i rockowej muzyce we Fredzie (sa ok), spotkania ludzi zwiazanych z tutejszym uniwerkiem (ok), a nawet ogniska nad morzem (nie bylam, ale moi znajomi byli i swietnie sie bawili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z cork
jak masz dzidzie i to jest jedyny temat na ktory potrafisz rozmawiac to w sumie polecam. jak wolisz towarzystwo bardziej towarzyskie to polecam tych z freda albo uniwersytecka ynteligencje z franciszkanow, ale ostrzegam ze to pijaki same :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z cork
a nie widzisz linka? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z cork
juz myslalam ze znowu mnie wieloryby pociely.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×