Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka1979

UWAGA na szczepionki skojarzone

Polecane posty

o jaaaa ja tez szczepie tymi kalendarzowymi, na te nie dalam sie naciagnac i dzieki bogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szoku jestemmmmmmmmmm
i co w zwiazku z tym? jak ktos zaszczepił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szoku jestemmmmmmmmmm
aneczka-gdzie to wynalazłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaa owszem moze dotyczy tylko i slaska bo tam ja wykryli ale jednak wstrzymali ja w calym kraju czyli cos musi w tym byc... nie mam przekonania teraz tym bardziej ze juz kiedys afera szczepionkowa byla. dla mnie to chore ze pozwalaja cos takiego sprzedawac a pozniej nagle ZONK i szukanie w calym kraju czy wsyzstko jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
znaleźli podejrzaną partię i wstrzymują - to normalne. macie pewność, że te z sanepidu są takie super? moja córka właśnie po planowej dostała wysypki i gorączki a po infenrixach było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też szczepiłam tylko obowiązkowymi. I co z tego ,że dotyczy to tylko Śląska ? Może jutro okaże się ,że Szczecina a za miesiąc ,że Warszawy ....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szoku jestemmmmmmmmmm
na slasku wybadali ale przeciez partia poszła na cały kra a nie tylko slask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szoku jestemmmmmmmmmm
przeciez wszystkie zozy dostaly info etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż to .... echhh ....nie cierpię szczepionek .... człowiek chcę dobrze ,chcę uchronić dziecko ...a tu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szoku jestemmmmmmmmmm
sporo moich kolezanek szczepilo dzieci własnie inferixem bo lekarka to przepisywala:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szoku jestemmmmmmmmmm
a wstrzymano na terenie całego kraju!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szoku jestemmmmmmmmmm
justaaaaaaaaaa ale jesli sa wstrzymane to nie wiem czym bedziecie teraz szczepic? bo kolejna dawka nie bedzie infarixem skoro wstrzymany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj synek zostal
moj syn byl tym szczepiony. dokladnie ta sama seria. 2 miesiace temu. nie jestesmy ze slaska a z centrum polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddf
a ile ma Twoj synek?i ktora to byla dawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile dobrze wyczytalam z ksiazeczki, szczepienie to czeka nas w przyszlym tygodniu od samego poczatku podajemy malemu 5w1 - sam pediatra nam ta szczepionke polecil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps to bedzie ostatnia dawka u nas syn ma skonczone 16 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddf
do kolezanki powyzej skad wiesz zee dokladnie ta seria zostal zaszczepiony Twoj synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj synek zostal
.... ma pol roczku i niecale 2 tyg. byl szczepoiny w czerwcu. 2 raz ta szczepionka ale chyba 1 raz ta seria. 1 seria nie jest wpisana w ksiazeczke 2 to wlasnie ta a 3 zastrzyk ma inna serie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj synek zostal
.... ma pol roczku i niecale 2 tyg. byl szczepoiny w czerwcu. 2 raz ta szczepionka ale chyba 1 raz ta seria. 1 seria nie jest wpisana w ksiazeczke 2 to wlasnie ta a 3 zastrzyk ma inna serie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddf
aha,faktycznie-w ksiazeczke wpisuje sie serie-nie zatrybilam- jest wiecej takich mamus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie nikt nie wpisał serii
dziecko było szczepione w sierpniu, wrześniu i listopadzie ubiegłego roku, to chyba nas to nie dotyczy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie nikt nie wpisał serii
zapomniałam dodać, że jestem wściekła, bo te szczepionki miały być takie super, bezpieczne. Po problemach ze starszym dzieckiem po szczepieniu MMR II i młodszego po gruźlicy wolałam zapłacić, a tu taka wpadka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie nikt nie wpisał serii
MMR II siedem lat temu był płatny, nie był w kalendarzu szczepień. Synek przeszedł poronną odrę. Młodszy po szczepieniu przeciwko gruźlicy miał powiększony węzeł chłonny. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak dziecko ma 13-14m-cy podaje sie szczepionke odra -swinka-rozyczka... mowia ze ta panstwowa jest lepsza niz prywatna i jest po niej mniej powiklan ale ja osobiscie sprobuje przeciagnac to szczepionke w czasie i zrobic jak maly bezdie mial chociaz 1.5roku albo i pozniej. a swoja droga skoro wycofali szczepienie p/odrze w 7 roku zycia to jak to bedzie z mmr?? chociaz w sumie chyba lepiej bylo jak w kalendarzu szczepien byla tylko odra a nie teraz cala 3 wrzucili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie nikt nie wpisał serii
Nawet nie wiem że są jakieś różne, myślałam,że MMR II jest jedna, bezpłatna. Na szczęście drugi synek jest "odroczony", ma prawie 15 miesięcy i jeszcze jej nie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku :( Moja córeczka też była szczepiona tymi skojarzonymi a mieszkamy na śląsku ... sprawdziłam serię i prawie wszystko się zgadza tylko na końcu brakuję literki B ... czy to oznacza że moje dziecko dostało szczepionkę z innej serii ??? Proszę niech ktoś mi ospisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×