Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mylola

co na PREZENT DLA 2LETNIEJ DZIEWCZYNKI?

Polecane posty

Gość mylola

mozecie podrzucic jakies pomysly? dodam ze to prezent urodzinowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ważne co to będzie, ważne żeby było kolorowe, wydawało dzwięk i miało fajne przyciski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynka 2-letnia jest jeszcze za mała na Barbie.One są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 lat. Kup małej jakąś dużą lalkę,albo może takiego pieska na sznurku do ciągnięcia? Rowerek trójkołowy? Pomysłów jest duzo,najlepiej przejdz sie do sklepu,popatrz,popytaj sprzedawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy ile masz zamiar wydać na ten prezent. Wg. mnie najładniejsze i chyba najbezpieczniejsze są zabawki FisherPrice ,ale one niestety są dosyć drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze a
oczywiscie z odpowiednia dawka olowiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pracująca
Barbie szkodzą na psychikę. :O Potem dziewczyna w wieku dojrzewania wpada w anoreksję, bo nie ma takiej jak ona figury, a urwalił jej się taki wzorzec od dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartula
co do barbie to fakt ,sa dla starszych dziewczynek.wiem po swojej corce, tak naprawde barbie zaczela sie bawic dopiero ok.4 roku.dla dwulatki to najlepsze sa jakies kolorowe zabaweczki najlepiej wydajace dzwieki.zycze trafnego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie kupilam prezent dla dwuletniej chrzesnicy. Kuchnie z motywen hello kitty. Pomysl mialam od dawna ale pkazuje sie ze takie zabawki sa od trzeciego roku zycia. Ta ktora kupilam jest od 18m-cy. Plastikowa, ok 70cm wysoka z "palnikami", zlewem i naczyniami. Do tego jakies tam dzwieki wydaje. Nie byla bardzo droga, nie jest to najwyzsza polka ale nie oszukujmy sie-mloda nie bedzie sie nia bawila przez nastepne 5 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawki interaktywne, jakieś rowerek, wózeczek z laleczką :) na allinside.pl masz sporob bardzo dobrych zabawek, dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie tyle ubranka ile fajne oraz ciekawe zabawki,z doświadczenia wiem że dzieci w tym wieku właśnie z tego najbardziej się ucieszą :) www.Sofer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dumel Discovery ma bardzo fajne zabawki dla takich dzieci! My na przykład mamy taki pociąg https://www.al.to/p/356632-zabawka-dla-malego-dziecka-dumel-discovery-moj-pierwszy-pociag-zwierzeta-42317.html tyle że akurat z samochodami, ale ze zwierzątkami to bardziej dla dziewczynki będzie fajny :) Pociąg jest dwujęzyczny (polski i angielski) i podaje ciekawe fakty o zwierzątkach, gra melodyjki oraz posiada tryb quizu. Poza tym ciuchcia ma też efekty świetlne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waki
Moja córeczka uwielbia klocki, ostatnio zamówiłam jej zestaw mega bloks na sferis.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×