Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już mam tego dosyć

Namawia mnie na sex analny a ja nie mam na to ochoty

Polecane posty

Gość już mam tego dosyć

Spotykam się z facetem starszym ode mnie od 2 lat, sypiamy od ponad roku.....wszystko jest fajnie, taka forma znajomości mi i jemu odpowiada, dogadujemy sie........ale... on od jakiegos czasu namawia nie na sex analny a ja odmawiam bo nie mam na to ochoty, nie kręci mnie to. On ciągle próbuje tylko ze ja wtedy na niego krzycze ;) on mówi o tym i namawia i boje sie, ze w pewnym momencie po prostu to zrobi:( jak ja mam go przekonac ze ja tego nie chce i tyle !! ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz wiedziala czy Cie naprawde kocha... Uochanej kobiety decyzje powinien szanowac! jezeli tego nie zrobi bedziesz wiedziala ze zalezy mu tylko na seksie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mam tego dosyć
ale ja wiem ze mnie nie kocha ani ja jego, taki mamy układ ze tylko znajomosc i sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błagam nieeee
Na pewno zaraz tu przyjdzie pewien komiczny prawnik i zacznie tłumaczyć że skoro nie chcesz tego robić to twoja miłość do tego faceta jest widać niepełna. O nie, ja stąd spadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mam tego dosyć
no ale jaka miłość ???? ja go tylko lubie....nie mam czasu sie z kims wiązac na stałe wiec taki układ mi odpowiada ale zaczynam mu nie ufac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw SPRÓBUJ, dopiero potem mów, że nie lubisz. Anal jest fajny, tylko najpierw lewatywa z siemienia lnianego, koniecznie! Zobaczysz, że Ci się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mam tego dosyć
zobaczysz ze ci sie spodoba a moze ja nie chce próbowac???? chyba moge czegos nie chcec ??? !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz ze najpierw ty mu
zrobisz kijem od miotly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mam tego dosyć
z tym kijem od miotły to dobry pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mam tego dosyć
ale jemu tak zrobie kijem od szczotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia misia
Ja kocham seks analny, ale szanuję gdy ktoś nie ma na to ochoty. Zaproponuj mu pewien układ - powiedz że zgodzisz się, ale najpierw chcesz przelecieć jego pupę np. ogórkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mam tego dosyć
dziwka bierze za to kase albo jakies inne prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mam tego dosyć
zona, która jest na utrzymaniu męza to dla mnie taka sam adziwka jak ta co jest z burdelu .....zadna róznica ja kasy nie biore od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro puszczasz sie z facetem
ktory nawet nie jest twoim chlopakiem, to co za roznica jak uzyczysz mu jeszcze odbyt? zrob to, jestes tego warta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro puszczasz sie z facetem
nie chodzi o to czy bierzesz kase czy nie, i tak jest łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzedź go, że jeżeli kiedykolwiek spróbuje Ci to zrobić, to więcej już się z nim nie spotkasz i wszystkim naokoło powiesz, ze mu nie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mam tego dosyć
dobry pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie nie mowisz mu tego wystarczajaco stanowczo... asertywnosc by sie przydala... jezeli powiesz to tak ze on zrozumie ze nie chcesz teraz ani nie masz zamiaru probowac pozniej to nie bedzie Cie juz namawial... a tekst ze kiedys sprobuje ... tzn co zgwalci Twoj tylek ?? jezeli boisz sie o takie rzeczy to zastanow sie czy napewno chcesz utrzymywac z nim kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mam tego dosyć
ale ja mówie stanowczo ze wtedy sie juz nie spotkamy wiecej i nie ma prawa robic czegos czego ja nie chce a on swoje ze on poczeka, ze bedzie namawiał i tak w kołko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pozostaje perswazja w stylu sam zobacz jak to jest jak Ci ktos wklada cos w tylek... i wytlumaczenia w stylu nie ale on nie jest dziewczyna nie przyjmuj... geje tez gdzies w koncu pchaja... a za kazdym razem jak on bedzie proponowal Ty tez mu proponuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×