Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robolarchi

Kolejna nawiedzona ...mająca misje kobiete..

Polecane posty

Gość frfref
życie jeszcze da jej lekce pokory:)niebojta sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuirer
skad tyle nawiodzonych ...lasek??zagranica sa całkiem inni ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dededqd
u nas na studiach takie naiwdzone, były co błagały porfesora, zeby wiecej materiału(ktory był bezuzyteczny-no, ale one chciały sie na siłe wykazac)..dał na egzamin..idiotki..a teraz nikt tego juz nie pamieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffrefferfefr
ignorantka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewdded
podnoisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakim cudem ta laska
pracuje w twojej firmie? albo w tej co ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobolarchi
ona nie pracuje w mojej firmie..ale w firmie..znajomego...wiec..myslałem, ze bedzie kompetentna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakim cudem ta laska
to co to za znajomy który zatrudnił taka osobe? nie mozesz mu zasugerowac zeby jej utemperował nosa? ja bym taka panne odrazu sprowadził do parteru, tyle ze ja w swojej firmie w zyciu bym takiej nie zatrudnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robolarchi
moze sie zdziwisz, ale to wyjakowo wredna i typlizuski..(kazdemu kto ma włądze sie podlizuje)...ludzie..sie jej boja i ja szanuja..a czemu..bo potrafi..tak nakrzyczec !!sam byłesm swiadkiem jak na bogu ducha winnych roboli krzyczała!!lubi radzic rozkazywac..znajomy mowił, ze przynajmniej ma porzadek w firmie..bo jak ona sie wydrze wszyscy robole jej słuchaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robolarchi
moze sie zdziwisz, ale to wyjakowo wredna i typlizuski..(kazdemu kto ma włądze sie podlizuje)...ludzie..sie jej boja i ja szanuja..a czemu..bo potrafi..tak nakrzyczec !!sam byłesm swiadkiem jak na bogu ducha winnych roboli krzyczała!!lubi radzic rozkazywac..znajomy mowił, ze przynajmniej ma porzadek w firmie..bo jak ona sie wydrze wszyscy robole jej słuchaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robolarchi
jaki idiota matka!!!dziewczyna , ktora udawała, ze ma wiedze..o ktorej pisałem, nic niestety nie umiem, zero uprawnien, zadnego wykształcenia, kiepskie referencje, niewyparzony jezyk, dwa razy wyrzucana z pracy za "krzyczenie na pracownikow" w ym wieku z takimi...przezyciami to coi bedzie jak bedzie miałą 30 pare lat jak ja? Słuchaj, mnie denerwuje niekompetencja i ignorancja dzisiejszej młodziezy, ktora zadnej wiedzy nie ma , konczy studia na filiach filli i to jeszcze na studia zaocznych a wyzesj sra niz dd...pke ma!!tRCOHE POKORY NUGDY NIKOMU NIE ZASZKODZIłO!Uwazam, ze lepszymy pracownikami sa ludzie pokorni, bo oni sa zdolni sie jeszcze czegos nauczyc, natomiast ci co juz wszystkowiedza!!czego maja sie uczyc?jak juz cała wiedze posiadaja!!Dziewczyna ta powiedziała dosłownie"znam sie na wszytskim, wszystko załatwie"///nie mozna sie na wsyztskim znac, to matematycznie niemozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robolarchi
jak mozesz nazywac mnie durniem nawet mnie nie znasz!! do jaki idiota matko.. zrozum dziewcze, ze nie kazdy , kto potrafi krtycznie patrzec na świat..ma kompleksy..czy na kazdym foruum ludzie stosuja.."domowa psychologie"...ktora gdzies w jakis amerykanskich poradnikach..przeczytały i mądre..ktore mowie, ze jak ktos krytykuje to zazdrosci!!To ja mam bezkrytycznie do świata podchodzic tak?gdyby TAK BEZKRYTYCZNIE PODCHODZONO DO SWIATA, TO CYWILZACJA moja droga by staneł w miejscu do dzis jezdzilibysmy konno... Znana pusta polska wokalistka, tez uwaza, ze kazdy kto mowi, o niej negatywnie jej zazdrosci..jesli tak Pani , ktora posiada qltury zero posiada, to zadna chluba...myslec podobnie jak Doda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Dody, trzeba wziąć poprawkę. To inteligentna kobieta, która wszystkim pokazuje jak dobrze się zarabia w naszym kraju na głupocie. Wystarczyło, że zaczęła udawać głupią i chamską blondynkę i kasa się sama posypała. W tym kraju, co widać również na tym forum, najbardziej promuje się głupotę i jest najbardziej w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i o co ten ambaras
a co Ty sie tak przyczepiłes do tych " filii filii" :O? Czesto profesorzy wykładający na uczelniach uwazanych za gorsze i lepsze są po tych samych studiach, mają podobne doswiadczenie. Poza tym skad mozesz wiedziec ze dziewczyna nie ma ZADNEGO doswiadczenia? Rozumiem ze moze Cię irytowac jej sposob bycia- sama nie lubie takiego zachowania. Ale skoro z Tobą pracuje to jakos tą prace musiala zdobyc, prawda? I jakos musi ją utrzymac, wiec skoro jest taka beznadziejna to niedlugo bedziesz się z nią męczyl. A tak na marginesie- widzisz Ty nie skonczyles "filii filii" tylko zapewne renomowaną uczelnię w systemie dziennym a mimo to nie potrafisz się sensownie i jasno wypowiedziec- bardzo cięzko czyta sie Twoje posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rabolarchi
dalej uwazam, ze to wlasnie Ty nic soba nie prezentujesz.. przezywasz to wszystko jak MROWKA ORGAZM ludzie inteligentni tak nie robia od co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o prosze jak autor zamilkł
:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROBOLARCHI
rozczaruje cie,ale nie zamilkłem:) niestety, dziewczynao ktorej piszE:)została zwolniona z formy, ktora wspołpracowałem..ZA złe zachowanie..:):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jasne
napewno :P. Dziwny zbieg okolicznosci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robolarchi
jasne, ze tak:)zadne zbieg okolicznosci..los bywa przekorny i złosliwy dla "zbyt pewnych siebie" i dobrze..ten z gory wiec co robi..troche ja utemperuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robolarchi
ta kobieta naprawde była jakas dziwna i nawiedzona, szef tamtej firmy ja zwalnił, bo zaczeła sie rzadzic, wyrzucała starszych pracownikow(ktorym do emerytury mało brakowało), robiła wszystko by byc na piedestale i z zawiscia i kopała dołki po firma konkurencyjna do niej..az sie szef wkurzył i ja wyrzucił..a smialiscie sie ze mne, jednak mam nosa do ludzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×