Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezgranicznie smutna

Chcialabym miec wypadek zeby odwolac ten slub ..

Polecane posty

Gość Bezgranicznie smutna
n wyobraza sobie poprostu zycie tak ze ja robie wszystko, traktuje go jak pana i wladce nie rzadajac nic w zamian, gdy jest tak jest wszystko ok gdy jest inaczej jestem szmata, smieciem, nikim Boze JAK mi zle, jak mi bardzo zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna - dziewczyno, nawet pod mostem bedzie ci lepiej niz z tym czlowiekiem. moze umow sie z pracodawca, ze nastepna wyplate dostaniesz do reki, nie na konto (wyjatkowa sytuacja) - wez pieniadze i wracaj natyczmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka stronkk
no wlasnie jakiej jest narodowosci i ile ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory ale ty jestes glupia albo faktycznie to prowokacja. Zostaniesz wezmiesz slub dasz sie pomaiatac bo jak wrocisz nie bedziesz miala pieniedzy pracy na studia czy cos ? Dziewczyno w Polce tez mozesz pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezgranicznie smutna
pialam juz wczesniej to polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laliitaa
chcesz skonczyc studia, a gdzie studiujesz i ile ci jescze zostalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjedz do mnie
ja Cie przygarne na jakis czas az znajdziesz prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga129
pisalas tez: cytat: "Nie jest polakiem. Mam 22 lata i cale zycie w dupie, a wszyscy mnie ostzegali po co wyjezdzam, a ja sie smialam mowilam ze zazdroszcza, bylam glupia i naiwna, dalam sie omamic teraz musze placic za swoje bledy" to w koncu Polak czy nie Polak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje ale
na twoim miejscu poszlabym do banku zalozyc nowe konto, zglosila nowy numer konta jako wlasciwy do dokonywania przelewow (wyplat). Pozniej czym predzej bym sie ulotnila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skoro juz masz cywilny to koscielny niewiele zmienia, poza tym ze bedziesz chyba najnieszczesliwsza panna mloda :( Nie daj sobie wmowic, ze jestes nikim!!! Nikt nie ma prawa ci tego wmawiac. Wiem, ze jak sie dlugo tego slucha, to mozna w to uwierzyc, ale tobie nie wolno w to wierzyc. On nie ma racji. Ratuj swoje zycie. Jestes mloda i jeszcze mozesz wszystko sobie ulozyc :) 3maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezgranicznie smutna
tak jestem glupia jestem bardzo glupia, ale co innego pisac i radzic a co innego zyc w takiej sytuacji, jelksi ktos byl lub jest w takiej sytuacji to wie o czym mowie, a takie rady od ludzi ktorzy nie maja pojecia to mi na nic, nie bede nikogo przekonywac ze to nie jest prowokacja - to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga129
prowokacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje ale
napisala ze jest polakiem, w tamtym zdaniu nie postawila przecinka poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezgranicznie smutna
POLAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tronika
no to wroc do mamy. sprawa prosta. Na pewno masz tam kolezanki, pozycz kase i uciekaj. Na pewno caly czas on nie siedzi w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezgranicznie smutna
SOBRA SKONCZMY TEMAT, NIKT NIE WIERZY JA PISZE WZBURZONA ROBIE BLEDY, WYCHODZE NA PROWOKATORA, A ZYCIE TRWA DALEJ, TE CHOLERNE ZYCIE TRWA DALEJ I JA W NIM TRWA, MAM NADZIEJE ZE JUZ NIE DLUGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laliitaa
myslalam ze jestes gdzie daleko w usa lub kandzie a niemcy nie sa tak daleko, myslam ze jestes z jakims arabem, dziewczyno albo jestes glupia albo to prowokacja. chcesz pomocy a nikogo kto ci radzi nie sluchasz.napewno sa tam organizacje pomagajace takim osoba jak ty, on sie zneca nad toba psychicznie ja bym wrozila do domu lub wyjechala do innego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga129
tym lepiej ze Polak, latwiej bedzie dostac rozwod niz z jakims Turkiem czy Arabem Nic nie stracilas, zycie mozesz zaczac od nowa. Poki jestes zdrowa mozesz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co jeszcze czekasz
? zostaw drania i uciekaj gdzie pieprz rośnie, oby najdalej od niego:o pakuj sie i wracaj do kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje ale
aga 129 > z turkiem bardzo latwo wziac rozwod!!! bo w swietle ich prawa slub to umowa cywilno-prawna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO AUTORKI - żadna kobieta, która ma trochę oleju w głowie i chociaż jakieś resztki szacunku do samej siebie czy też własnej wartości nie pozwoliłaby sobie na takie traktowanie. to sie nie bierze nagle, znikąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na twoim miejscu bym zwiala. w niemczech sa instytucje pomocy dla kobiet-zglos sie tam. zawsze jest wyjscie z sytuacji. a tego drania oskarzylabym o znecanie psychiczne. takie cos jest karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga129
Na arzie nie ejste tak zle, pewnie s;lyszalas o tej Niemce ktora debil trzymal 8 !!!!!!!! lat w piwnicy ...nei wiem co jej robil nie chce wiedziec... Masz kontakt z rodzina, masz WYBOR Nie rozumiem czemu sie wahasz!!!!!!! nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggiii....
a z jakiej czesci polski jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggiii....
i ile ma lat? dlaczego z nim wyjechałas i jak dawno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga129
do wspolczuje ale... Dzieki Nie mialam pojecia, nie zadaje sie z Turkami, ani tez nie zglebiam ich prawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggiii....
i ile ma lat? dlaczego z nim wyjechałas i jak dawno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×