Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Capucino

Praca w coffee heaven

Polecane posty

Gość Capucino

Chcialabym sie dowiedziec jak wyglada praca w coffee heaven, ile trwa szkolenie itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Capucino
Nikt nic nie wie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleble ble
a skad mamy wiedziec? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ponawiam, wie ktoś ile się zarabia w coffee heaven?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Odnawiam temat :) Jak wyglada praca w coffee heaven? Jakie sa zarobki? Bede wdzieczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie CHI
Doświadczyłem dyskryminacji, kłamstw, pomiatania i niekompetencji. Wszystkim odradzam pracę w coffeeheaven. Jeśli macie trochę rozumu, to nie pakujcie się w to szambo. Zarobki marne, premie zerowe, zaplecze socjalne znikome. coffeeheaven to w mojej opini duża firma zatrudniająca małych ludzi, więc nie zdziwcie się, jeśli waszym przełożonym będzie chłopek ze wsi z podciągniętymi do połowy brzucha spodniami. coffeeheaven oszukuje swoich pracowników i klientów. Misja i cel firmy mijają się z rzeczywistością. Pracowałem ok. roku, nie wiem jak to wytrzymałem. Razem ze mną odeszło dużo ludzi. Teraz wszyscy są szczęśliwi w nowych pracach. coffeeheaven jest dobre dla kogoś, kto lubi czuć się jak śmieć i zarabiać grosze, a ja raczej nie znam nikogo takiego. Pracowałem w kilku kawiarniach i w każdej było to samo, więc nie zależy to od miejsca. Firma poprostu pozwala sobie na pewne zachowania i toleruje je. Pracowałem w kilku firmach, ale takiego syfu jak w coffeeheaven nie widziałem nigdzie! ODRADZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Hombre
praca w coffe heaven zarobki marne ok1 tys zł trzeba zasuwac jak mały samochodzik ciagła rotacja pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoneczka88
jak myslicie czy nadal tak jest ?? złozyłam tam aplikacje i szczerze teraz sie przeraziłam.....nie chce trafic z deszczu pod rynne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamada
Niestety, to prawda, praca w coffeeheaven jest beznadziejna. Marne zarobki i chamstwo z wiochy pracujące do upadu wyładowujące swoje frustracje to codzienność.Szkoda czasu, omijacie szerokim łukiem, szczerze radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralla
A moja opinia jest zupełnie inna, jeśli ktoś jest pracowity, sumienny i potrafi pracowac w zespole, to naprawde dobrze sie tam czuje. Wyplata zawsze na czas, atmosfera w kawiarni rewelacyjna, zawsze mozna sie dogadac co do grafiku. Tylko zarobki...choc na polskie warunki to i tak calkiem niezle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałam z forów internetowych typu interia, gazeta praca czy gowork (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,4029) i przekonałam się, że praca dla Coffee Heaven jest dobra na okres studencki, potem to już nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×