Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martus89

Wykrecajace sie wlosy

Polecane posty

Mam bardzo irytujacy mnie problem ;] Mianowinicie... moje wlosy nie chca nawet po wyprostowaniu pozostac proste... Lekki deszczyk i juz koncowki mam powywijane kazda w inna strone... Nie wiem co na to poradzic. Moze jakies odzywki wzmacniajace wlosy ( bo moje wlosy sa cienkie)? Co myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winne
lapia wilgoc:) musisz zainwetowac w mleczko spray przed prostowaniem, np tanszy fructis, drozszy matrix sleek. i niestety mocniej prostowac... ew. uzyj lakieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekki deszczyk...
mi wystarczy parność, trochę wilgoci w powietrzu i już wyglądam jakbym trwałą miała, i jedno wiem - nic na to nie pomoże żadne wygładzacze, maseczki, zabiegi fryzjerskie, niestety tak już będę miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkkkk
Nie pojumuję prostowania włosów. W 90% przypadków wygląda to w porywach jak zniszczone, sianowate proste. Po co to robicie? Noście takie, jakie macie. Kręcone czy falowane włosy są super. POtrafią być naprawdę piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati203
jasne wole prostować niż chodzić jak jakiś down :/ mam zje...ne wlosy ni to krecone ni proste takie nijakie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wlosy wcale nie wygladaja na jakies siano chociaz je prostuje :/ Tez wole je codziennie meczyc prostownica niz \'chodzić jak jakiś down :/\' :P Jeszcze zeby one byly pokrecone cale... nieee, mi sie tylko koncowki wywyjaja ;/ Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysł
:D nic nie zrobię ze swoimi bo śą śliczne! cudownie się kręcą na całej długości ,takie loczki, cud natury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysł
ok , dobra prostownica ale to troche niszczy więc tez dobre odżywki zwłaszcza na końcówki, spróbuj tez różnych pianek i lakierów bo do róznych włosków różne podchodzą.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakbyś na końcówki włosów gume nakładała?? ew. pianka i mocno lakierem spryskaj:D ja mam kręcone i jak wyprostuje to tez mi sie przy wilgoci wykręcają:) nakładam wosk, lakier itp a jak sie bardzo wywina to znow siegam po prostownice:) nawet do kilku razy na dzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie jak naloze pianke na koncowki i wyprostuje i ... nie daj Boze ;D... bedzie wilgotne powietrze to juz wogole mam szope na glowie ;D... juz wszytko moje kumpele mowia ze jestem przewrazliwiona na punkcie wlosow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo moze jeste troszke za bardzo przewrażliwiona na tym punkcie:) pozwól włosom poczuć sie swobodnie i nie forsuj ich specyfikami za bardzo :) moze tylko Tobie się wydaje ze sie baaardzo puszą a tak naprawde wyglądają ładnie i normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio powinna pomóc, ale nie chce krakać, ale jesli Twoje włosy majątentencje to wtkręcania sie i puszenia to mogą i tak sie \"buntować\" Tobie:P moze je po prostu zaakceptuj i pozwól im sie swobodnie ułożyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziczek
hej:) ja też miałam problem z włosami, puszyły sie masakrycznie, ale naszczęście ten problem miną:))))) Po pierwsze: kupiłam lepszą prostownice na allegro za 69zł CARMY -polecam:), po drugie stosuje szampom do włosów NIVEA do puszących sie włosów ok 13zł, po trzecie zrobiłam sobie biogeneracje włosów u fryzjera 35zł i problem całkowicie znikną:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziczek
hej:) ja też miałam problem z włosami, puszyły sie masakrycznie, ale naszczęście ten problem miną:))))) Po pierwsze: kupiłam lepszą prostownice na allegro za 69zł CARMY -polecam:), po drugie stosuje szampom do włosów NIVEA do puszących sie włosów ok 13zł, po trzecie zrobiłam sobie biogeneracje włosów u fryzjera 35zł i problem całkowicie znikną:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonD Baba
przeżywasz kobieto! zaakceptuj siebia\e taką jaką stworzył Cie BÓG i będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka miala taki sam problem jak Ty ale poszlam z nia do fryzjerki i ona zrobila jej prostowani na stale to jest na podobnej zasadzie jak trwala...tylko ze w tym przypadku wlosy sa proste...:) no a z czasem jak odrosna...to bedie to samo co bylo...troszke deszczyku albo wilgotnego powietrza i sie pokreca...nie w kazdym zakladzie fryzjerskim takie co s robia ale mozesz popytac moja kumpela placila za to cos kolo 120 zl ale pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanaaa
tez mialam taki problem...wlosy sie wywijaly i prostowanie moze cos dalo ale maks na pol godz;/ kupilam krem prostujacy termoochronny z joanny(nowa linia, ok 7 zl.) i lakier do wlosow loreal utrwalajacy. w mokre wlosy wcieralam krem i suszylam, a przed i po prostowaniu lakierowalam...efekt super!! teraz jak rano wyprostuje a jest sucho to wlosy sa proste do wieczora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed chwilą wróciłam do domu
z deszczu i mam prawie afro na głowie! :-) Mnie się akurat podoba to, że mam takie wykręcające się włosy, wszystkie koleżanki mi zazdroszczą, bo one (w większości) cuda robią, żeby zakręcić włosy - a tu same proste druty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taki sam problem i też szukam rozwiązania. Codziennie używam mojej prostownicy, o takiej: http://www.electro.pl/produkt-MPM_PRODUCT_Prostownica_BWT_B54_-13982,184.html Jak nie do całych włosów to do grzywki na pewno. Próbowałam lakieru, ale włosy były ciężkie i jakieś takie sztywne. Odżywki prostujące nic nie dały, ale teraz używam odżywki Pantene, takiej bez spłukiwania i jest całkiem nieźle. Wiadomo, że jak jest bardzo wilgotne powietrze to i tak to niewiele daje, ale jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istna20
a Ja jak widzę kiepską pogodę poprostu je spinam... dużo spineczek wsuwek nigdy nie ulizuję włosów... spięte każdy w inną stroonę też dobrze wyglądają.. Laski jakbyśmy nie uczesały zawsze pięknie wyglądamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati203-przeczytaj swoją wypowiedź i zastanów się trochę co piszesz ...kretynko:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×