Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna kasia

zmienil sie gdy dowiedzial sie o ciazy

Polecane posty

Gość smutna kasia

Witam wszystkich,postanowilam napisac poniewaz przed chwila wydarzylo sie cos o czy musze z kims porozmawiac ale moze zaczne od poczatku. Przyjechalam do anglii w maju tego roku do swojego chlopaka,po jakis 2 tygodniach jakos mnie tknelo i zrobilam sobie test okazalo sie ze jestem w ciazy bardzo sie ucieszylam on w sumie tez. przed przyjazdem do anglii bylismy razem 2 lata i mniedzy nami roznie bywalo raz dobrze raz zle,ale po moim przyjezdzie i ciazy zrobilo sie nie do wytrzymania ciagle klotnie i pretensje o wszystko,a dzisiaj napil sie z kolega bo wczoraj bylismy na 1 usg wydawalo mi sie ze bardzo sie cieszy a on u uchlal sie zaczal krzyczec wychodzic ja zasnelam ale kolo 2 w nocy wstalam i jego nie bylo kolonas mieszkaja 2 mlode dziewczyny ktore przyjechaly na wakacje spedzamy z nimi troche czasu i one byly u nas wczesniej ale jak sie obudzilam i go nie bylo poszlam do dziewczyn i pytam sie gdzie on jest one mowia ze na gorze ja wchodze a on sobie lerzy na lozeczku i wielce zdziwiony co ja od niego chce nawrzeszczalam na niego i poszlam do domu on przyszedl zaraz za mna i zaczal na mnie krzyczec w sumie to razem wrzeszczelismy na siebie popchnal mnie na szafe i uderzyl w twarz i zszedl na dol plakalam i nie wiem co mam robic teraz wlasnie zasnal wiec wzielam komputer i pisze zeby sie wygadac niewiem co mam robic:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ten podniósł na Ciebie rękę, to , wybacz ostrość wypowiedzi, ale dla mnie jest on śmieciem. Prawdziwy mężczyzna niegdy ręki na kobietę nie podniesie... Masz na otarcie łez 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna kasia
dziekuje pieknie tez mu to powiedzialam ale dzisiaj chyba nic do niego nie dotarlo powiedzialam ze wyjade i nigdy nie zobaczy dziecka on na to ze znajdzie sposoby zeby mnie znalezc a dziecko zabrac:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On chyba zapomnial, albo nie wie, że w Polsce i tak ma przechlapane. U nas prawo jest ustawione tak, że on nie ma szans na to aby odebrać Tobie dziecko. I nie becz, nie ma po czym. Że okazał się durniem? Na jego miejsce znajdziesz innego, który pokocha i Ciebie i dziecko na cały regulator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna kasia
Nawet nie wiesz jak sie ciesze ze znalazl sie ktos kto chociaz troszke poprawia mi humor jestem teraz taka rozbita,zastanawiam sie co bedzie jutro czy chociaz uslysze przepraszam czy tak jak przez ostatni czas bedzie udawal ze nic sie nie wydarzylo naprawde chcialabym od niego uciec ale siedze tu w anglii czekam az przepracuje pol roku zeby pieniazki dostawac i moze wtedy bede miala sile zeby wrocic do polski.teraz za 2 tygodnie jade do polski po moja i jego mame zeby przylecialy zobaczyc jak nam sie uklada ale niewiem jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna kasia
dziekuje Ci bardzo napewno sie odezwe ale teraz sen mnie zaciaga do lozka wiec bede zmykac jeszcze raz dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam bardzo podobnie
jeszcze nie uderzyl ale co weekend wychodzi z kolegami zeby sie nachlac a ja z brzuchem siedze jak debilka w domu... wczoraj to samo mialam a on mi ze "mam wyluzowac" i ze to jest zazdrosc ze ja nie moge a on moze sie dobrze bawic. powiedzialam mu ze ma spier*************** i z nami koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuga
wspolczuje Wam takich chlopakow:( szkoda ze dopiero teraz wiecie jakie z nich chamy! nie rozumiem jak facet moze tak postepowacz kobieta ktora nosi jego dziecko:( przykr e ale jak widac prawdziwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyobrazam tego sobie
faceci to zasrane gnoje, choc ja tez nim jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×