Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w5h56

Czy z dwójką małych dzieci jest cieżęj?

Polecane posty

Gość w5h56

Mam 2.5 letnie dziecko i jestem w 2 miesiacu ciąży. Mam obawy, jak dam sobie radę z dwoką dzieci. Czy małe może spać od razu ze starszym w pokoju (mamy jeden pokój dla dzieci)? Czy ciężko jest wychowywać dzieci z 3letnia różnićą wieku? Jak sobie radzic z 3latkiem i jednoczesnie niemowlakiem na spacerze? Ale mnei nasły czarne wizje. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym spaniem razem to raczej nie bardzo, bo malec będzie budził starszego. A reszta zależy chyba bardziej od charakteru dzieci a nie od tego, czy jest jedno, czy dwójka. Czasem z jednym diabełkiem może być trudniej niż z trojgiem dzieci typu \"do rany przyłóż\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w5h56
piszcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male dziecko powinno byc przy was w pokoju. Starszy powinien swoja prywatnosc miec tylko dla siebie- przynajmiej na razie. latwiej nie jest;) Ale nie nazwalabym tragedia wychowywane 2 szkrabow. u ciebie bedzie podobna roznica wiekowa jak u mnie!!! Tomek ma 9 mc i juz moi synowie potrafia razem sie zabawic. to super uczucie!!! Spacer- prawie zawsze mam przy sobie nosidelko. jak starszy narzeka ze bola go nozki to mlodszego wkladam w nosidlo a starszego do wozka. Nauczylam sie juz podrozowac autobusem i tramwajem z 2 dzieci! Jest ciezej!!! masz mniej czasu dla siebie!!! Ale to super uczucie miec 2 dzieci. Przy Kubie bylam wykonczona(pierwsze 1,5 mc) - a przy tomku- mimo zmeczenia i bolu- po powrocie do domu bylo super! To prawda ze 2 dziecko chowa sie inaczej i latwiej!!! Zycze powodzenia i samych dobrych mysli. Ja jestem szczesliwa mam 2 synow. czasem bardziej a czasem mniej wypoczeta ale powiem tyle- WARTO MIEC WIECEJ DZIECI. jestem jedynaczka - a moi synowie nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bo ja wiem
mam coreczke 2 letnia i lada dzien rodze kolejne dziecko :) narazie maluszek bedzie spal w pokoju z nami (zeby nie budzic starszej siostry) a po ok roku ulokujemy dzieci w jednym pokoju; co do martwienia sie czy sobie poradzisz - pewnie, ze tak :) napewno bedzie to wymagalo sporo wiecej Twoich sil niz teraz ale co tam :) bedzie dobrze - ja w to gleboko wierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo to że czasem ma się dość to jednak TYLKO czasem, bo mieć dwójkę dzieci naprawdę jest wspaniale,jak dla mnie to lepiej jest teraz z dwójka niz z jednym. jestem szczęśliwa i nie wyobrażam sobie gdybym wychowywała tylko jedno dziecko. radze sobie w różnych sytuacjach bo muszę sobie radzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzieci śpią narazie w jednym pokoju i wcale się nie budzą nawzajem. bardzo rzadko się to zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w5h56
weronika, a czy Twoje dzieci od poczatku spaly w jednym pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno jest łatwiej
niż z trójką, czwórką, piątką itd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzy mna a moim bratem
sa dwa lata, mama nigdy nie narzekala. moja tesciowa miala trojke rok po roku - owszem, przyznaje, ze bywalo ciezko - zwlaszcza, ze to byly te czasy, kiedy to nic w sklepach nie bylo, ale zawsze mowi, ze to byla sluszna decyzja - na poczatku bylo ciezej, potem juz masz z gorki - dzieci bawia sie ze soba, potrafia sie soba lepiej zajac niz jedynak, sa bardziej spoleczne ze tak powiem. na razie jestem w ciazy z pierwszym, ale cos mi sie wydaje, ze tez nie bede czekala za dlugo na nastepnego potomka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×