Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zoa

wiem co zroić żeby faceci oglądali się za nami na ulicy

Polecane posty

a tak tak,potrzebujemy jeszcze jakijs drukarni--> ulotki i inne mat. a moze bedziemy tez miniaturowe drabinki sprzedawali,jako takie wiecie \"suweniry\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze,ja nawet niewiedzialam że drabina może wzbudzić,aż taką sensacje wśród samców. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie, świetnie:) Jeszcze znajdźmy inwestorów, co by kasę wyłożyli. Ojczulek może o tym pomyśleć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i koniecznie jakiś happening , taka akcja artystyczna, setki kobiet z drabinami i w obcasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozniej te pierwsze nasze drabiny,wzmocnione autografami znanych osob,sprzedamy na allegro! kolejny zysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jakieś fundusze unijne by sie przydały. i dobrze by było,żeby akcja przynosiła jakieś dochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a penwie! wlasnie zaczelam je strugac,rzezbic czy co tam sie czyni z drabinami chyba schodze do piwnicy poszukac elementow i narzedzi fachowych,pomaluje je na zolto i na niebiesko :D co Wy na to? zarzadzie DrabSpolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenna, no tak, oprócz inwestorów, państwo powinno dać nam kredycik na otwardzie przedsiębiorstwa i unia też coś wygrzebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miały być różowe, żeby się kojarzyły kobieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenna chciała różowe, bo to dla kobiet miały być. Chociaż z drugiej storyn, jakbyśmy to rozpowszechnili na obie płci, zysk byłby podwójny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to swietnie potrafi pozyskiwac fundusze unijne syn Andrzeja L. niejaki Tomasz L. hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×