Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zoa

wiem co zroić żeby faceci oglądali się za nami na ulicy

Polecane posty

moga byc i rozowe i zolte i neibieskie,moze fioletowe,boto modny kolor w tym sezonie,a kobiety chca byc modne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojczulku, aż tak dobrze zapoznałeś się z tym serialem?:D solniczka, a masz kontatkt? Bo w tych czasach to się liczą tylko kontakty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akcje rosną w zastraszającym tempie rozgłos medialny wywiady artykuły tłumy wielbicieli sława paparazzi na każdym kroku ale się rozmarzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojczulku, już my się o ten kredycik postaramy:D marzenna, już widzę te błyskające flesze..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie! jeden pod biurkiem,drugi nad,trzeci w lazience,i w przedpokoju :D tak wiec smialo moge powiedziec: MAM KONTAKTY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solniczka:D kontakty to ja też mam, że też sobie tego wcześniej nie uświadomiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojczulek, Ty już o hostessach nie myśl, bo się w marzeniach zanadto rozpłyniesz i Cię będziey musiały na Ziemię ściągać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam kiedyś elektryków przy pracy, stali na takich wielkich drabinach okrakiem i chodzili z nimi jak na szczudłach. Gdyby się tego nauczyć to dopiero by było piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka niby funkcję miały by te hostessy pełnić? co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cisza. ja też już pójdę, ta diabelska ósemka znowu postanowiła rosnąć i muszę wstać za chwilę do pracy. Mam nadzieję,że kiedy z drabinami się rozkręci to już nigdy nie będę musiała pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasypiam... taaa juz pora,yhy ciekawe kto rano wstanie,temu danie na sniadanie czy jak to tam wiec ahoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że beze mnie to i topik upadł:D Taak, wiem skromna jestem:) No, dzień dobry🌼 A Wy co? Wstawać i interesik rozkręcać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle zaspałam,noc była koszmarna, cholerna ósemka wyrosła do końca ale za to poprzestawiała cztery poprzednie zęby. czuję się jakbym dostała w ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty chamka jestes
marzeNNa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem obolała, nie wyspana i w złym humorze więc na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×