Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariollllla

czy jest możliwa ciąża?

Polecane posty

Gość mariollllla

kochałam się z dużo starszym od siebie mężczyzną - miał 57 lat. Czy w takim wieku jest szansa na zapłodnienie? Dodam, że skończył we mnie. Bardzo proszę o odpowiedź. Na razie okres spóźnia mi się tylko 1 dzień, ale wolę się upewnić. A w razie czego kiedy mogę zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariollaaaa
jasne ze jest mozliwosc zajscia w ciaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że jest. Facet może spłodzić dziecko nawet jak ma 100 lat, jeśli tylko ma jeszcze erekcje...test możesz zrobić nawet dziś, a najlepiej jutro rano. Wtedy będziesz miała 100% pewności. Przepraszam, że pytam, bo to nie moja sprawa, ale mam nadzieję, że nie jesteś nastolatką, a ten starszy pan nie jest Twoim sponsorem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariollllla
Nie to nie mój sponsor głupia kurwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gówno Cię obchodzi z kim sypiam. I nie jestem młoda - mam 19 lat, więc wiem co robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
dla mężczyzny wiek nie jest przeszkodą dla posiadania dzieci. Oni nie mają żadnych ograniczeń wiekowych. Test możesz zrobić już teraz ale może lepiej zrób Beta HCG z krwi -jest to dokładniejsze badanie i wynik jest pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariollaaaa
hej uwazaj na słowa! głupia krowa to ty raczej jestes skoro zadajesz takie pytania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
i po co te wyzwiska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariollaaa ty glupia mloda
cipo!! Stary dziad cie wybzykal, a teraz ty malolato boisz sie, ze wpadlas! jesli tak jest zostaniesz sama jak palec ze swoim bachorem i rozjechana cipa przez starych dziadow. HAHAHAHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie
gówniara, ktos sie pyta martwi o ciebie czy aby cie ktos nie wykorzystał a ty ja wyzwwaszod kurew! jestes ograniczona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie zadaje pytanie
czy facet po 50 moze jeszcze miec dzieci, to ile sie moze miec lat? nie za duzo, cos mi sie zdaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×