Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Feessssst zadowolony

Jest OK

Polecane posty

Gość Feessssst zadowolony

Chciałem coś napisać o solidzie. Czytam tu mnóstwo negatywnych opini!!! Może to i prawda że pracownicy ochrony mało zarabiają ale przecież nikt wam nie karze tu pracować. Ja jestem pracownikiem działu handlowego i jestem bardzo zadowolony. Dobrze zarabiam, jestem szanowany przez przełożonych i jedyne co mogłoby się zmienic to system prowizyjny.Czekam na prowizje po kilka miesiecy. Reszta jest OK. Cenie sobie fakt że np. wypłate dostałem przed świętami. Jesteśmy ogromna fimą i napewno zarzadzanie nia nie jest łatwe. Docenmy rowniez fakt że z każdym dniem jest lepiej. Polecam nasza firmę wszystkim którzy chcą ciężko i uczciwie pracować a nie lecieć w ci..a. Pozdrowienia dla kolegów z działu handlowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Feessssst zadowolony\" to dla tego, że ludzi bardziej interesują problemy innych, albo to jak im je stworzyć, niż własna sytuacja życiowa. Masz rację, jak ktoś pracuje i mało zarabia, to używa tylko wymówki dla własnego lenistwa i narzeka jak mu w danej pracy źle, ale nic nie robi aby to zmienić. Witaj w klubie :D Ja też jestem fest zadowolony z pracy i zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak na e bokach
które można de facto ściągnąć za friko, można się dorobić i być fest zadowolonym hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszołomie, najpierw przeczytaj dokładnie zanim cokolwiek \"mądrego\" napiszesz. Darmowe są fragmenty e-booków. Jak masz dostęp do pełnych wersji i oferujesz je bezpłatnie jesteś przestępcą, ponieważ kradniesz cudzą własność. Nie potrafię tego zrozumieć, jak myślenie niektórym sprawia wielki ból :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×