Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wujek Kaźmirz

WAŻNE ! Prezent dla żony/dziewczyny - co sądzicie ?

Polecane posty

Moja dziewczyna ma za 2 miesiące urodziny, już teraz planuje niespodziankę jaką jej sprawię. Kiedyś powiedziała mi że parę razy śniło jej się jak robiło ją 5 facetów. Z tego co wiem te sny były dla niej dosyć przyjemne. Tak więc wymyśliłem sobie że na urodziny sprawie jej sex z 5 facetami. Już zacząłem szukać odpowiednich kandydatów. Na razie ma dwóch. Potrzeba jeszcze trzech w tym chociaż jednego murzyna bo o nim też kiedyś wspomniała. Planuje zrobić to tak. W dniu urodzin zawiązuję jej oczy, każe się rozebrać i położyć na łóżku i niech się w ogóle nie odzywa. Wtedy po cichu wpuszczam do domu czekających już przed drzwiami kolesi. Ona cały czas ma zasłonięte oczy. Jeden z nich najlepiej obdarzony wchodzi w nią tak żeby myślała że to ja. Po pewnym czasie dołącza drugi podkładając jej pęto do buzi. W tym momencie raczej zorientuje się że coś jest nie tak dlatego dla zwiększenia efektu tym kolesiem będzie murzyn. Ja sobie stanę z boku i zrobie fotkę jej wyrazu twarzy go zobaczy jakiego koloru pęto trzymała przed chwilą w buzi. Boję się trochę że może spanikować i uciec. Jeśli wszystko pójdzie dobrze ja stane sobie obok i będę fotografował co by potem można było się z tego pośmiać. Co myślicie o tym prezencie ? Czy któraś z Was dostała już coś podobnego ? Czy chcielibyście dostać tai prezent od męża/chłopaka ? Może macie jakieś wskazówki ? Tylko poważne wypowiedzi. Ja postaram się odpowiedzieć na poważne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marna ta prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to prowokacja, planuje takie coś. Nie wiem jak wyjdzie mi organizacyjnie albo może w ogóle do tego nie dojść ale planuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleś jak chcesz juz prowokować to wymyśl coś lepszego... to jest prymitywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnić to jedno a real to drugie - jesli to prawda to podpytaj jej sie czy chcialaby by te sny byly w realu (w koncu urodziny ma dopiero za 2 miesiace) to sie przekonasz czy jej sie spodoba... ps ktos moze snic ze skakał ze spadochronu i bylo super a w rzeczywistosci nigdy by nie wsiedli nawet do samolotu - podpytaj ją o ten sen i mozliwosc zrealizowania to sie przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka31
Niezle ha ha jak dziewczynie sie spodoba pójdziesz w odstawke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się ją kiedyś pytałem to zaczęła się głupio śmiać i powiedziała \"No co ty\" czyli znając psychikę kobiet na 99,5 % znaczyło to TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieciu to przeginka
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze Wujku bedzie to dla ciebie szokiem ale powiem tobie ze jak kobieta mowi NIE to oznacza to NIE a jak mowi TAK to oznacza to TAK jak powiedziala \"no co ty\" to oznacza to - nigdy w zyciu - wiec wg twoj znojomosci (a raczej \"znajomosci\") kobiecej psychiki powiem tobie ze ona jest w tym 0,5% kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pójdę w odstawke bo ona mnie kocha. Ja ją zresztą też kocham dlatego chcę ją uszczęśliwić i spełnić jej najskrytsze marzenia. Czy Wy kobiety też macie takich troskliwych partnerów ? Bo po niektórych wpisach to widać że chyba mojej dziewczynie zazdrościcie mnie. Co do innego pytania. Uważasz że pięciu to przeginka ? To znaczy że 4 w zupełności wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anah: Ty to musisz być wyjąkowa. Szczerze nie spotkałem jeszcze nigdy dziewczyny która mówi to co myśli. Jeśli uważasz że 0,05 % robi odwrotnie to ja chyba powiniennem zacząć grać w totka bo z tego co uczyłem się o rachunku prawdopodobieństwa to ja już powiniennem być milionerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazelinka17
Ja bym tak chciala, taki chlopak to skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się ją kiedyś pytałem to zaczęła się głupio śmiać i powiedziała \"No co ty\" Nie pójdę w odstawke bo ona mnie kocha. Ja ją zresztą też kocham dlatego chcę ją uszczęśliwić i spełnić jej najskrytsze marzenia. sny to nie marzenia - na sny nie mamy wpływu - moze warto byś o tym coś poczytał... kocha ciebie a ty chcesz z niej zrobić dziwkę którą przeleci 5 gości ktorych ona nawet na oczy nie widziala - a pomyslales co bedzie czula po tym? czy przypadkiem nie złapie jakiejs choroby? i jeszcze fotki chcesz jej robic... litosci - nawet gdyby mi sie snilo cos takiego i gdyby mi facet cos takiego wymyslil to wyslalabym go w diably... sam sie zastanawiasz czy przypadkiem nie ucieknie wiec sam nie jestes do konca przekonany czy jej sie ten \"prezent\" spodoba... spytaj jej sie jeszcze raz co mysli o tym snie i jego urzeczywisteniu jesli odp bedzie taka sama jak poprzednio to bedziesz mial pewnosc ze \"no cos ty\" oznacza NIE albo spytaj jej sie wprost co by powiedziala gdybys pomogl jej zrealizowac ten sen (albo że - nie masz nic przeciwko by zrealizowala ten sen) - zobaczysz jej reakcje... i wtedy sie dowiesz czy chce tego czy nie - jesli nie bedzie chciala a ty to zrobisz to wyrzuci cie ze swojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektóre zazdroszczą to widac
szczegolnie anah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba że dla was a przynajmniej dla niej sex nie rowna sie milosc to wtedy nie zabieram juz glosu... jesli dla niej wspolzycie i uczucie nie musza isc w parze to ok... robcie jak uwazacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że ja niby zazdroszczę hahaha !!! ale się ubawiłam... ja nie mam najmniejszych problemow z brakiem partnerow seksualnych a raczej nie mialabym gdyby tylko zalezalo mi na ich ilosci... nie rozdzielam uczucia od lozka... choc niektorym nie robi to roznicy... pyta sie co sądzimy więc wypowiadam swoj osąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się zawsze wydawało że sex to przyjemność nie konieczność i powinien on łączyć a nie dzielić. Poza tym jesteś dziewczyną a piszesz że sex z 5 facetami robi z niej dziwkę. Z tego co czytam na forum to dziewczyny się bardzo oburzają na takie stwierdzenia. Ustalmy sobie jasno: dziwką jest się wtedy kiedy robi się to dla pieniędzy ewentualnie jakichś korzyści typu załatwienie pracy itd a nie jest się dziwką kiedy robi się to dla przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi po co chce robic zdjecia i przygladac sie temu? bo tego nie rozumiem... chcesz miec z tego przyjemnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale jakos ciezko mi uwierzyc ze byloby jej przyjemnie robic jakiemus obcemu facetowi loda... tym bardziej ze moglaby sądzić ze to ty jestes a nie ktos obcy... no ale jesliby nie miala nic przeciwko to sie nie mieszam... tylko naprawde upewnij sie wczesniej czy aby na pewno jej sie to spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka spraw: Sny bardzo często mają związek z tym o czym się myśli, szczególnie przed snem. Każdy ma jakieś fantazje a ja każdą ze swoich bez problemu mógłbym zrealizowac. To że napisałem że może uciec to znaczy że może się przestraszyć i i być w lekkim szoku bo robiłaby to pierwszy raz. No ale na tym pleganiespodzianka. Dlaczego uważasz że byłoby jej nieprzyjemnie zrobić loda innemu facetowi ? Może lubi robić lody tak jak ty np. lubisz poczytać książkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czy lubi to nie wiem nie znam jej - upewnij się wczesniej bys jej nie stracil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaje... prezent
zaje... prezent, spodoba jej się dla lepszego efektu proponuje ci w tym czasie zabawiac sie z dwoma prostytutkami bedzie cię wielbic do konca twoich dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaje... prezent masz rację... ;) (ironia oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia123456789
Nigdy bym nie chciała takiego prezentu od chłopaka/męża dostać. Nie mogłabym uprawiać sexu z kimś innym niż z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaje... prezent
wy serio ludzie bierzecie autora i pomysł serio ? bo czytam i niedowierzam tym wypowiedziom i radom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanek do stu palek
Wyliz jej muszelke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co macie racje. Pięciu kolesi to za dużo. Przemyślałem to trochę i stwierdziłem że zostanę przy trzech facetach + murzyn z dużą pałą. Prostytutki odpadają, nie toleruje sexu za pieniądze. Ci faceci też nie będą opłaceni, muszą to zrobić za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×