Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mirellka84

test negatywny...

Polecane posty

Witam! robiłam dziś test i wyszedl negatywny ... szkoda. A podbrzusze mnie pobolewa i nadal mam nudnosci, piersi mnie bola. Oczywiście do okresu zostaly mi ok 2 tyg. Czy to mozliwe ze test wyszedl negatywny? czy moze mam jakas szanse na fasolke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po okresie
do okresu dwa tygodnie-to ty masz teraz owulacje. Jak ci test mogl wyjsc pozytywny. Kochaj sie dzisiaj a moze cos zdzialasz:) czego ci oczywiscie zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz raczej do okresu tydzien, ale mialam takie objawy wiec zrobilam test. Chyba ze to co innego... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara82
troszkę za wcześnie na teścik. poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki i wtedy zrób test. a te objawy hmmm. bądź dobrej myśli - ja na początku też tak miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
nic dziwnego że test tak wyszedł -zrobiłaś go poprstu za wcześnie. Dopiero gdy zacznie ci się okres spóźniać zrób test -równie dobrze teraz możesz dopiero zajść w ciaże. :) Myślę że jeszcze nic pewnego ci test nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki bardzo... moja mama jednak twierdzi ze to moze byc przeziebienie jajnika- tam sa podobne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli kochalam sie z meżem na poczatku sierpnia, to juz mogloby sie cos dziac czy raczej nie....objawy sa to dlaczego nie ma 2 kresek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara82
coś kręcisz z tymi datami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×