Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sara21

jestem w ciąży???

Polecane posty

Gość Sara21

poprzedni okres spóźnił mi się 12 dni i był krótki, ale był. ten, który mam dostać spóźnia się już 2 tyg...zawsze miałam regularne cykle. Nie stosuję żadnych leków, więc możliwe bym była w ciąży??? Nie współżyję jeszcze z chłopakiem ale uprawiamy peeting. Często dochodziło do wytrysku, ale nie do mnie, tylko na mnie.test negatywny. możliwe , że się myli? Nie mdli mnie, nie mam obrzęku piersi ani nic z tych rzeczy. skąd więc to spóżnienie miesiączki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia_misia
nie zawsze opóźniony okres to wynik ciąży. Wiele chorób objawia sie w ten sposób. Idź d ginekologa bo nie ma co się zadręczać. Nikt Ci tu nie odpowie czy to ciąża czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasdfffff
na tym forum są sami specjaliści po ukończeniu podstawówki, bo ciąża przerwała im ochotę na dalszą naukę, także napewno coś ci doradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam, że to raczej jakieś zaburzenia hormonalne, lub zmiana klimatu wpłynęły na to, że miesiączka Ci się spóźnia. Jeżeli Do wytrysku nie doszło w pochwie, to jest małe prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży (choć niewielkie istnieje, jeśli do wytrysku doszło niedaleko wejścia do pochwy). Ale skoro test wyszedł negatywny....najlepiej idź do ginekologa i powiedz mu o nieregularnych cyklach - zbada Cię i być może przepisze coś na uregulowanie miesiączki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aasdfffff masz rację, a ty jesteś tego najlepszym przykładem skoro jesteś na tym forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×