Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a_laska

Dobry krem do twarzy nawilżajacy!!!

Polecane posty

Jaki krem polecacie dla suchej skóry twarzy dla nastolatki??? Czy dobry jest Balsam do ciała Z Nivea???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi służy Nivea Visage Young . Miałam już bardzo dużo kremów do twarzy , a to na pryszcze, a to na matowienie . Na szczęście już takich problemów nie mam , a wręcz odwrotnie: teraz moja skóra jest sucha, nawet trochę się łuszczyła, ale odkąd zaczełam uzywać Nivea Visage Young to stan mojej cery o wiele sie poprawił . świetnie nawilża , zapach jest przyjemny , świeży , delikatny, chłodzi troszkę. Swietny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łagodny typowo nawilżajacy jest HUMEKTAN (dostepny w aptekach) NIvea nie jest rewelacja- sama reklama jst fajna ale juz efekty kremu mizerne (uzywałam kilku rodzajów) Do poprzedniczki.. -Taka jedna - wydaje mi się że jak ktos ma skóre suchą to nie trzeba jej matowic bo sie nie błyszczy - skóra mieszana i tłusta ma skłonnosci do błyszczenia się Wybierz coś z kosmetyków aptecznych nawilżajacych Humektan 30 ml kosztuje cos 11 zł - ma prosty skład wiec nie szkodzi skórze (np dodatki perfumowane uczulaja niektórych) 100ml --23 zł (duża tubka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko że ja przed nałożeniem muszę przemyć twarz tonikiem bezacne i moja skóra jest sucha aż się łuszczy... później nakładam nivea tak już od roku i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pryszczy mam niewiele, ale to nie przez to , że używam nivei visage young. wydaje mi sie ze na pryszcze ona nie dziala. mam skóre sucha, no moze mieszaną i stwierdziłam ze po tym kremie jest ładnie nawilżona: policzki nie są już jak wiór, skóra troche mniej sie łuszczy. Więc mimo ze producent pisze ze krem zapobiega blyszczeniu i matowieniu (czyli mozna przypuszcac ze jets dla cery tłustej) to na mojej doskonale sie sprawdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam troche wyprysków na czole i to takich podskórnych , ze nie wiaodmo jak z tym walczyć. jesli o to chodzi to ja juz sie poddałaam, nie wiem czy cos istnnieje takeigo skutecznego;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelica a może benzacne krem ?? są dwa rodzaje mocniejszy i słabszy... mój chłopak miał na czole dużo takich białych pod skórą ... kupiłam mu ten krem w aptece i efekty juz widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale typ skóry Sucha - masz od zawsze czy przesuszona przez kosmetyki, które stosowałas do pozbycia sie wstretnych wyprysków Ja niestety mam taka mieszana - ale niekiedy niektóre miejsca mam takie suche własnie po kosmetykach ktorymi chciałam zwalczyc pryszcze - w takim wypadku lepiej zastosowac kosmetyki przeznaczone do skóry wrazliwej niż silne do tradziku, skóry tłustej z alkoholem!i objawia sie w przesuszonej skórze miejscami, a skóra taka niekiedy może produkowac wiecej sebum i błyszczy sie,a wiec nie opłaca sie nadmiernie wysuszac skóry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosowałam już benzacne kiedyś. niestety zero efektu;/;/ A skórę wyszuszyły mi raczej wszystkie kosmetyki, ktore stosowalam do pozbycia sie tych okropnych wyprysków. W sumie to nawet nie mialam ich , niewiadomo ile , ale zawsze dzialaly mi na nerwy. chcialam miec taka gładziutką , nieskazitelną twarzyczkę, jak koleżanki. Raz kupilam krem z erisa , taki zielony cynkowy . Użyłam go raz. Po tym to dopiero mialam wysyp. Odłożyłam go i kupilam nivea visage young i od tamtej pory używam właśnie niego. Skóra jest w o wiele lepszym stanie;) A na wypryski podskórne ,ktore mam nie zwracam juz uwagi. Jedynie jak zrobi sie cos nowego to nakładam kropkę perfum, żeby wysuszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_be
Ja po dwóch użyciach Brevoxylu zauważyłam świetne efekty - poznikału mi wszystkie krosteczki z policzków, a i czoło zaczyna stawać się gładkie (rzadko mam ropne wypryski, po prostu najczęściej nękające drobne i w duzych ilościach krosteczki). Co prawda skóra jest wysuszona, ale na noc nakładam Brevoxyl, a rano smaruję buzie zwykłym kremem Nivea (żadne Visage Young, po tym miałąm wiecej krostek, bo był tłusty :/). Pozdrawiam :*. PeeEss. łagodząco na skórę wpływa również przemywanie jej własnym moczem.... Ale to wzbudza zbyt dużo kontrowersji. A szkoda... Czasem stosuję i cera jest potem super :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×