Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca pracy od 2 miesiecy

jaki macie odzew na swoje aplikacje? ile wysylacie?

Polecane posty

Gość szukajaca pracy od 2 miesiecy
z racji tego ze i tak wazniejsze jest doswiadczenie, a lepiej chyba zaczynac od zera w wieku 19 lat po maturze niz w wieku 25 lat po studiach, ja czuje sie tak jakbym musiala zaczynac od zera po prostu, gdybym teraz miala 5 lat dowiadczenia to pewnie bylabym juz jakims specjalista, a ze sobie studiowalam to musze zaczynac od podstaw, zwlaszcza zeby sie wkrecic do jakiejs dobrej firmy. No coz takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady kaedc
chyba studia nie maja sensu kurwa tylko znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy od 2 miesiecy
o znajomosciach nikt nie wspomina, bo to jasne, z tym ze ja nie mam znajomosci, musze liczyc na siebie i znajde prace sama, tak jak wszystkie do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak szukacie pracy
Kobietki a czy wy tylko szukacie pracy przez strony z ofertami pracy???czy nie lepiej wysyłać swoich podan do firm niezaleznie czy sie oglaszaja czy nie ze kogos potrzebuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak szukacie pracy
Mnie juz szlag trafia...szukam intensywnie i marny odzew...Takze szukam pracy biurowej ale jest ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie a studia można robić zaocznie.. i miałabym teraz i mgr. i doświadczenie 5 letnie a nie tylko mgr i 9 miesieczne dosw. my jestesmy jak po maturze teraz tyle ze o 5 lat starsze,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko przez ogłoszenia na portalach, ale wlasnie myslalam juz o tym zeby wysylac do tych biur doradztwa bez wzgl. na to czy dają ogłoszenie czy nie.. może by mnie na staż lub praktyke wzieli, a potem może by się udało zahaczyc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 27
ja tez robilam dzienne i kurde pracuje byle gdzie a te m,eile z ogloszeniami to jakas lipa bo naazie tylko jedna firma sie pdezwala i to beznadzieja BO AGENT UBEZPIECZENIOWY I TRZEBA WLASNA FIRME ZALOZYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy od 2 miesiecy
deko ---> dokladnie tak a co do szukania, to ja wysylalam rowniez cv do firm zwiazanych z moja branza, razem z listem motywacyjnym, bez ogloszenia, nie bylo ich az tak duzo, z tego nie bylo zadnego odzewu, ale to mnie nie zniecheca, bo nie znaczy, ze np za miesiac ktos nie zadzwoni, wiec jak mi przychodzi do glowy, albo gdzies znajduje jakas firme to wysylam, poza tym mysle, ze dobry sposob to takze szukanie nie w portalach z praca, ale w ogloszeniach na stronach firm, ja sie nawet porejestrowalam w bazach kandydatow w roznych duzych i znanych firmach i na ich stronach tez przegladam ogloszenia, zawsze to mniejsza konkurencja niz np na pracuj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agenta ubezpieczeniowego to odradzam, chyba ,ze masz jakieś zaplecze.. bo rozmawialam z takim znajomym a on w tym siedzi.. to jest dobro ale jako praca dodatkowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy od 2 miesiecy
a tak na marginesie, ta praca ktora mi proponowano a odrzucilam, to wlasnie bylo z ogloszenia nie w portalu z praca, ale na stronie firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez niestety szukam
ja tez zaczełam szukać pracy, tez admin-biurowej, wykształcenie mam z półki "humanistyczne", potem staż odbyłam w dobrej, miedzynarodowej, znanej firmie, nie wiem czy to ma znaczenie, niezle zapieprzałam na tym stazu, i naprawde duuuzzzoo sie nauczyłam, dostałam niezła szkołe, ciekawe czy potencjalni pracodawcy na to zwracaja uwage? chcieli mnie zostawic na umowe o prace, ale sie przeprowadzam do Warszawy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy od 2 miesiecy
a ja juz jestem w pracy :) a jutro mam kolejna rozmowe, wlasnie do mnie dzownili, firma dosc fajna, odziezowa, poszukuja pracownika do biura, zobaczymy jutro co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asystentka ds searchu
co robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy od 2 miesiecy
przeciez juz kilka razy pisalam ze obecnie pracuje, od 4 miesiecy, ale jest to praca na 3/4 etatu od 14 do 20 w fajnej firmie, ale na sezon, najdalej do konca wrzesnia. fajnie jest, zdobywam doswiadczenie, ale niestety szans na stale raczej nie mam, bo przyjmuja tylko wysokiej klasy specjalistow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy od 2 miesiecy
odswiezam, prosze o odp na pytanie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopa
jest tu jeszcze ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy od 2 miesiecy
tak, ja nadal jestem :D i nadal szukam jakiejs sensownej pracy na stale, ale zamiast tego znalazlam druga prace dorywcza i teraz mam dwie :D i pracuje od 8 do 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, ja sie wreszcie zmobilizowalam i od poczatku wrzesnia szukam pracy.. wyslalam kilka cv i na razie byl jeden odzew.. mam rozmowe w czwartek, znowu bank.. zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od poniedzialku juz nie bezrobotna :) przyjelam propozycje z banku, zobaczymy jak sie rozwinie wspolpraca :) na razie jestem zadowolona, oddzwonili do mnie po kilku dniach i zaproponowali lepsze warunki niz to o czym rozmawialismy na rozmowie, wiec czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorettka
we wtorek wydrukowalam moje cv, od razu je dostarczylam, sroda rano: telefon, ze w czwartek mam rozmowe. poszlam. prace zaczelam dzisiaj rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorettka
ps. wiecej odzewow nie bylo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luliiiii
Mozecie napisac jaki byłby dobry list motyw. do marketów? Może też źle piszę. Jestem plastyczką,ale nie chce pracowac w żadnym biurze itp Nie znosze pracy,gdfzie niec sie nie robi siedząc na tyłku. Lubię sie ruszac i wole market.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki topiku: ja w ciagu miesiaca wysłałam 20 aplikacji odezwały sie 4 firmy, dlatego jestem chyba w podobnej sytuacji jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkii tematu
ja tez wysyłam i nic, szukam pracy biurowej ale jestem tak zdesperowana że pójdę nawet do obsługi klienta do banku lub telefonii komórkowej cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to się odzywaja tylko z banków z biur to tylko do telemarketingu,a pomimo to iż mam wykształcenie wyższe ekonomiczne i trzy specjalności to nie chcą mnie ani do ksiegowości ani na asystentkę.:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×