Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juleńka

Dlaczego kobiety, ktore nie mialy cesarki mówią, że to gorsze od porodu s.n.?

Polecane posty

Ja jestem po cc, ale z wlasnego wyboru... Mialam ją w piątek... jestem bardzo zadowolona i nie załuje... W sobote bylam na nogach.. i sama zajmowałam się dzeciątkiem.. Powtorze sie po raz kolejny.. kazdy organizm jest inny.. ;) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że będę miała cesarkę ze względu na jaskrę i zanik mięśni. 8,5 roku temu urodziłam córkę siłami natury - nie był to lekki poród, dziecku zanikało mtętno a i tak lekarz nie zdecydował się na cesarke. urodziła się przy małym rozwarciu, więc późnie goiłam się również długo. O tym, że mając jaskrę nie wolno rodzić siłami natury nie wiedziałam, ale nikt mnie nie spytał o to czy cvhoruję. Teraz idąc do lekarza zabrałam całą dokumentację medyc\\zną jaką posiadam za względu na chorobę nerwowo mięśniową i sam to zauważył. Teraz nawet gdybym chciała to nie pozwolą mi rodzić s.n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ile jest na świecie kobiet, tyle jest opinii. Rozmawiałam ostatnio z koleżanką która miała poród normalny i cc. Mowila, ze tu boli i tu boli. Tyle, że po porodzie naturalnym boli tam na dole, a po cc brzuch, ale na jadno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra a jak....
jest z seksem po cesarce?Bo po naturalnym bolą szwy,pozatym jst sie luźniejszym w środku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem swoje
ja miałam cc 11 miesięcy temu :) na drugą dobę wstałam po tygodniu już śmigałam po mieście i załatwiałam formalności związane z narodzinami syna :) fakt że w szpitalu dawali mi przeciwbólowe i potem w domu też łykałam chyba Paracetamol (nie pamiętam) karmiłam synka zaraz na drugą dobę i jedynym dyskomfortem było wstawanie z pozycji leżącej :O FAKT BOLAłO JAK SZLAG....ale jak się już podniosłam i rozchodziłam to lusssss....widziałam dziewczyny w szpitalu po sn :O rozpacz!!! obolałe szeroko chodzące ...były w gorszym stanie niż ja :O dziś bliznę mam prawie niewidoczną, czuję się świetnie nie mam żadnych dolegliwości :) ani przykrych wspomnień po porodzie....sex po 6 tyg. zero bólu, żadnej różnicy....ciasna jak przed ciążą i porodem :P (to opinia męża :P ;) ) gdybym miała rodzić drugi raz to tylkoooo cc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem swoje
ah no i komfort psychiczny przy oddawaniu moczu i reszty ;) zero bólu ;) a przy sn niestety są problemy przy wypróżnianiu się i robieniu siku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra a jak....
Dzięku JA WIEM SWOJE-i tym mnie przekonałaś,jestem w drugiej ciąży i będzie CC-nie ma co,mozecie mnie zjechac ale seks jest dla mnie ważny z moim mężem,bo chcę byc szczęśliwą MATKA dla dziecka,dobrą żoną i kochanką dla męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×