Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alma86

33 dzien cyklu a test negatywny

Polecane posty

Gość alma86
spoznia mi sie okres juz 2 dni czy to mozliwe ze jestem w ciazy skoro test wyszedl mi negatywnie? czy ktos tak mial ze pomimo negatywnych tesciorow byl w ciazy.wypowiedzcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma86
helpppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no teraz to juz
a kochalas sie bez zabezpieczenia? zrob test z krwi- tzw. beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallaallaaaaa
poczekaj cierpliwie na okres i sie nie denerwuj bo to stres go opozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma86
tak kochalam sie bez zabezpieczenia,cykle mam regularne raczej nigdy nie byly dluzsze jak 28 dni.bety nie moge zrobic narazie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa_Ona______
Dziewczyny powiedzcie mi jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę kochając się bez zabezpieczenia 6 dni po okresie gdy cykle są bardzo długie 38-45 dni a czasem i dłuższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallaallaaaaa
a wytrysk byl w tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma86
nie ma mozliwosci przy dlugich cyklach owulacja wystepuje pozniej napewno nie zaraz po okresie. dziewczyny czy ktos mial tak jak ja.ja sie nie stresuje tylko dziwi mnie fakt ze tak spoznia mi sie okres a test negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa_Ona______
nie wiem do kogo to pytanie...ale stosunek był przerywany, ale ubzdurałam sobie coś że troszkę we mnie skończył:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotikon
Myslę , ze bez paniki. Mnie dwa razy sie tak zdarzyło ( w odstępie 2 lat) , że okres nie zjawił się przez 36- 40 dni , zrobiłam dwa negatywne testy a pod gabinetem stałam z przeswiadczeniem , że jestem w ciąży. Okazało się , że nie ( chociaż szanese na to były spore). Dostałam luteinę i okres pojawił się po kilku dniach. Takie zaburzenia. Jak już faktycznie byłam w ciąży to test wyszedł pozytywny bardzo wcześnie. Zrobiłam ich w życiu wiele - polecam Q. Vue - nigdy nie zawiódł. pozdrawiam. A ciąża to problem? - to czasem bardzo na psychę wpływa (tz strach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma86
jesli te pytanie o wytrysk bylo do mnie to tak wytrysk byl we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallaallaaaaa
ciekawa ona jesli nie masz nie regularne cykle to prawdopodobienstwo zajscia w ciaze istnieje choc przy tak dlugich cyklach jest male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa_Ona______
alma86, to z nerwów, może zmieniłaś dietę, może ćwiczyłaś..a masz jakieś odczucia jak przed okresem? powiększony brzuszek, ból piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma86
czyli najprawdopodobniej w ciazy nie jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallaallaaaaa
mialo byc masz * :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotikon
alma86. - z tą pewnością przy długich cyklach nie byłabym taka pewna. Długo walczyłam o dzidzię i jak to bywa stawia się wtedy na ten najbardziej możliwy termin. Też mam dość długie cykle. W ciąże zaszłam 2 dni po miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa_Ona______
dzięki, uspokoiłyście mnie troszkę...kurde zawsze jak dostanę okres, to mówię, że nigdy w życiu przerywanego.....do następnego razu:/ głupia echhh...ale przerywany nigdy mnie nie zawiódł....facet naprawdę wie co robi i panuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma86
brzuch od 21 dnia cyklu boli mnie jak na okres cycki pioka i sa wielkie .czeste zawroty glowy mam . i temperatura 37,5 na dole.wiecej dolegliwosci nie mam/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa_Ona______
lotikon.....teraz to mnie załamałaś. Patrzyłam na śluz i mam bialy, lepki, nierozciągliwy więc taki niepłodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallaallaaaaa
mi tez duzo razy spoznial sie okres i wtedy najlepiej sie nie denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa_Ona______
alma86 lada dzień dostaniesz okres, ostatnio też tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma86
lotikom ja pewna nie jestem ale wydaje mi sie ze przy 35-40 dniach cyklu to owulacja jest w polowie czyli gdzies po 20 dc dlatego napisalam ze ciaza u tej Pani jest malo prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallaallaaaaa
ciekawa ona masz sluz taki jaki jest przed miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evita2
mi się ostatnio spóźnił okres 5 dni, test po 3 dniach po terminie miesiączki negatywny, chyba wakacje, wyjzad, zmiana klimatu miało na to wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma86
czyli okres dostane:) lada dzien.ojejku niech juz przylazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa_Ona______
nio właśnie, jestem po miesiączce a jak się kochałam, to śluz miałam taki jak przed miesiączką.....dziwne, to jest...chyba pójde do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma86
ja zadnych stresow nie mialam zadnych wyjazdow okres mialam zawsze regularny,zadnych uplawow bialych niemam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotikon
alma 86 - spoko ja tam sie nie chcę spierać , poprostu każda z nas jednak jest inna i róznie to bywa. Generalnie ja przez wiele lat miałam tak , że jak nie był jeszcze czas na dzidzie to okresy notorycznie mi się spóźniały , ciagle miałam dolegliwości "niby ciążowe" , jak przyszło do zaplanowanego poczecia to okresiki jak w zegarku . Cóż wydaje mi się ze wiele tu jednak zalezy od psychiki. Ciekawa_ona - faktycznie jak mówi lalalalala śluz jak przed okresem , nie martw się na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×