Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alma86

33 dzien cyklu a test negatywny

Polecane posty

Gość lalallaallaaaaa
nie martwcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma86
a moze jeszcze sie ktos wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa_Ona______
Ok, dziękuję Wam dziewczynki :) Miłego dzionka życzę :) ale przerywanego już naprawdę nigdy więcej hihih :P....chyba sama nie wierzę w to, co piszę ;) Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma86
nie martwcie sie?? to znaczy ze w ciazy nie jestesmy? a ja slyszalam ze testy moga klamac? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotikon
Alma 86 - moze ktoś ma inne doswiadczenia, ale ja zrobiłam tych testów przez kilkanascie lat naprawdę spoooooro nigdy wynik nie mijał sie z prawdą. Test o którym pisałam wczesniej wykrył ciążę 7 dni po. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
a temp jak mierzylas? 37,5 to b wysoka i chyba nie mierzona prawidlowo napisz ci jak mierzy sie prawidlo a ty naszpoi czy tez tak mierzylas budzisz sie i zanim wstaniesz z lozka, siegasz reka tylko po termometr, nie siadasz, nie idziesz do wc nic, mierzysz temp i sprawdzasz po 5 min wynik jezeli temp mierzylas po wstaniu z lozka to napwet ja moge miec tam 37,5 stopni co do spozniania sie okresu, wg mnie test juz pokazalby ci ciaze, najwidoczniej w niej nie jestes zwlaszcza ze piszesz o regularnych cyklach, juz dosyc dlugo minelo od zaplodnienia i dni plodnych radze cierpliwie czekac na dalszy rozwoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×