Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani_ania_p

czy to prawda?

Polecane posty

Gość pani_ania_p

czy to prawda, że kobieta w ciąży, która spodziewa się chłopca pięknieje, a jak dziewczynki to brzydnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sie nie sprawdzilo :) Wyladnialam(cera,wlosy), chodzilam jak na chlopca,brzuch mialam jak na chlopca , jadlam jakby byl chlopiec, a urodzilam sliczna dziewczynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_ania_p
2:0, że nie prawda, a ja znam 3 przypadki kobiet w ciązy, którym się to sprawdziło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie chlopca spodziewam i jak nigdy mam pryszcze, tluste wlosy i rozszerza mi sie nos wiec chyba sie nie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_ania_p
miałam nadzieję, że chociaż co do jednego można mieć pewność - do sygnałów które wysyła włase ciało i które interpretuje się w ten właśnie sposób, ale widzę, że to w ogóle się nie sprawdza! Pewnie bardziej czuje się to drodie mamy? Czy przeczuwacie lub przeczuwałyście jakiej płci będzie wasze dziecko? Nawet jak lekarz mówił coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od samego poczatku wiedzialam ze synek bedzie, ale ludzilam sie ze lekarz mi powie ze dziewczynka! Niestety 3 usg potwierdzilo moje podejrzenia! Ale to byl 14 tc wiec lekarz moze sie pomyliul(chociaz juz tego chlopaczka pokochalam). Ogolnie jesli chodzi o przeczucia to mnie sie sprawdza,narazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_ania_p
do samego końca to może być niespodzianką? Będziesz kochać nad życie, nie ważne czy urodzi się chłopiec czy dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_ania_p
ja planuję mieć dzidziusia w przyszłym roku. na razie jestem na etapie obserwacji mioch trzech kuzynek - im wszystkim sprawdza się teoria - jedna pięknieje - będzie miała chłopca, druga piękniała - urodziła chłopca, a trzecia brzydnie - spodziewa się dziewczynki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×