Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicelly

Austria lub inny kraj -- narty

Polecane posty

Chcialabym sie wybrac gdzies w tegoroczna zime na jakies porzadne ,ladne stoki narciarskie,ale nie mam kompletnie zielonego pojecia gdzie szukac jakis fajnych miejsc,, Czy ktos z Was moze byl w Austri lub w innym kraju na nartach,byl zadowolony ze stokow,warunkow?? Czy moglby mi ktos cos polecic?? Chetnie przeczytam Wasze opinie,ale jesli sami tam byliscie i dokladnie wiecie co i jak,,(nie uslyszane od kogos lub gdzies przeczytane ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uguii
lepiej poszukaj forum o narciarstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie Austria
zbieraj PUNKTY odbieraj NAGRODY www.zaproszenialockerz.eu Odbierz ZAPROSZENIE i Zobacz jakie to PROSTE! Nie wierzysz? Wejdź i sie przekonaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku byłam na nartach w Austrii, a konkretniej w Zillertal w Tyrolu. Masz tam do dyspozycji kilkaset kilometrów tras w paru ośrodkach. Większość z nich łączy się w takzwane huśtawki narciarskie, to znaczy że możesz "bez odpinania" nart przemieszczać się pomiędzy kilkoma ośrodkami np: Penken-Horberg-Rastkogel-Eggalm. Wyżej wymienione ośrodki dostępne są z kilku miejscowości najniżej czyli najbliżej autostrady leży Szwendau lub mniejsza miejscowość Muhlbach polecam jeśli byś jechał z osobami które dopiero uczą się jeździć ponieważ gondolą Horbergbahn dostaniesz się wprost na znakomitą trasę do nauki niebieską 8. Na jafisport.pl mają bardzo fajne propozycje takich wyjazdów jeżeli Cię to interesuje. Jakbyś miała jakieś pytania to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×