Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rinkacja

Nie umiem gotowac , a on przyjdzie do mnie na kolacje. Ratunku!

Polecane posty

Gość rinkacja

Niecierpie gotowac, ale dla niego sie poświęce i nawet cos przygotuje. Musze! jak bylam u niego 1 raz to byla niespodzianka bo przygotowal kolacyjke przy swiecach... on wogole lubi gotowac. A ja?.. nie mam pojęcia co przygotowac. I zeby mi to jeszcze w miare wyszlo :P Tylko ten pomysl... co przygotowac? Macie jakąś wprawe w dobrych daniach na kolacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli naprawdę nie lubisz i nie umiesz gotować, to nie ryzykuj. Zrób sałatkę albo dwie (poszukaj po topikach o sałatkach - znajdziesz mnóstwo przepisów), do tego pieczywo, jakaś wędlina czy sery na zimno. To najbezpieczniejsze. Jeszcze jakieś wino do tego. Jakieś ciasteczka do pochrupania na deser, owoce. Postaw raczej na dekorację stołu i pomieszczenia. Świece, serwetki, muzyka itp. Będzie zachwycony,a Ty spokojna i zrelaksowana, co zachwyci go jeszcze bardziej. Eksperymentowanie to dużo niepotrzebnego stresu. A na randce nie o to chodzi. Możesz też spróbować z jakąś zapiekanką, ale na wszelki wypadek wypróbuj ją wcześniej, żebyś nie robiła jej po raz pierwszy. A jeśli facet taki na poważnie to się przyznaj mu kiedyś z uroczym uśmiechem, że nie jesteś orłem w kuchni. Na pewno chętnie Cię tam zastąpi. Możecie się umówić na wspólne gotowanie. On będzie wiedział co robić, Ty się nauczysz, a przy okazji zrobicie coś razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jeszcze na przykład
jajka na twardo z majonezem i szczypiorkiem - nie da się zepsuć ;) jakieś koreczki możesz kupić jeśli lubicie gotową rybę w galarecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teżcoś
Bigos cygański. Noga jestem z gotowanie, więc widocznie tego nie da się popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinkacja
dzięki wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosta rzecz a smaczna przygotowanie trwa gora 10min ja jak nie mam czasu na gotowanie kupuje paleczki kurczka ziemnaki przyprawe i mam fajne danko typowe meskie bo pieczone kupuje ziemniaki wzane by byly ladne myje je szcotka i kroje w kostke w lupince 2cmm na 2cm dodaje sol pieprz troche oliwy lub oleju z lyzke czosnek kilka zabkow( na dwie osoby to z 5 nawet ich nie kroje i cebulke w cwiarki pokorojeona, mieszam , jesli chodzi o ziemniaki to wszystko paleczki posypuje spora iloscia przyprawy do kurczaka po staropolsku kamis wszystko laduje na blache pokryta folia aliminiowa( latwiej umyc ) poktywam ja odrobina oleju ukladam palki a dookola ziemniaki , pakuje do piekarnika 150st termoobig i po okolo 45 min masz danie gotowe raz czy dwa razy zamieszaj ziemniaki i przewroc paleczki na druga strone Mysle ze z tym daniem to nawet 10 latek sobie poradzi smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to są pałeczki kurczaka
? i "ziemniaki wzane"? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak man odkad
ziemniaki, wazne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak man odkad
mozesz zrobic tez makaron z brokulami w sosie smietanowo-serowym, ale pytanie czy on lubi brokuly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to są pałeczki kurczaka
inteprunkcja, modna żono, interpunkcja! Bez niej nawet 10 latek Cię nie zrozumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinkacja
fajne są chyba pe pałeczki z kurczaka z ziemniakami, tylko nie spotkalam sie z pałeczkami z kurczaka w sklepie, ale widocznie niegdy mi w oko nie wpadły. mam jeszcze troche czasu na "nauke" jakiejs potrawy to pewnie spróbuje jak wychodzi, zeby potem klapy nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinkacja
aha - czyli nóżki kurczaka :P a kolacja dopiero za mniej wiecej tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinkacja
dobrzeby bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×