Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tedit22

Co o mnie sądzicie??

Polecane posty

Hey dziewczyny i chłopcy:) Chcialabym wiedziec co sadza o mojej urodzie inni...nie dlatego, ze uwazam sie za brzydka osobę ale chcętnie przyjmę rady w sprawie makijażu i ubrań:) Dodam, ze mam szerokie biodra ale na \"górze\" jestem szczupła. Acha może macie jakis pomysl na fryzure. Mam delikatne wlosy, cienkie i falowane. Dziekuje;* Ten makijaż zrobila mi kolezanka bo chcialam zobaczyc jak wygladam w takim mocnym:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/509614e96caf3204.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0464f0b7e71f34bb.html a to bez makjażu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/838518a115e279a3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d6a7cf4bcaed0b4e.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikkkkkkk
Porażka,jestes brzydka i wogle mało atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masło czekoladowe
myśle ,że jestes taka fajna filigramowa ale coś nie ciekawa bluzka i pasek:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikkkkkkk
Teditt skoro tak nie uwazasz to po co zadajesz bzdurne pytania?Z góry oczekujesz aodracji i chcesz zeby wszyscy to potwierdzili.Jestes bardzo zakompleksiona.Rozwaz to przed samą sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarz spoko
tylko moglabys troche zrzucic od pasa w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie ty masz
szerokie biodra?????ja bym chciała mieć taką figurkę. kobiecą. fajna laska z Ciebie moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie ty masz
no dobra to było zanim zobaczyłam dwa ostatnie zdjęcia ( o biodrach) , ale ogólnie jest ok. makijaż fajny ale na wieczór:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teżcoś
Moje zdanie: * ładna dziewczyna * może to efekt makijażu, ale na pierwszym zdjęciu wyglądasz, jakbyś przesadziła z solarium * ten pasek sobie odpuść * biodrówki też sobie odpuść, szczególnie do tej bluzki - bardzo Cię to poszerza * mam taki sam stojak na CD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam..
Uwazam, ze masz cos w sobie, a to wnioskuje ze zdjecia, gdzie jestes bez makijazu, o figurze nic nie mowie, bo to raz tak, raz tak, mozna skorygowac jak sie chce (no moze prawie). Mysle, ze nie powinnas sie mocno malowac, masz ladna twarz, ewentualnie zatuszowac niedoskonalosci cery i podkreslic oko, ale nie tak ostro jak na zdjeciu, bo on dodaje ci srogosci, za mocne brwi i cienie, moze byc na jakas impreze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś z ustki
??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-masz w miare proporcjonalne rysy twarzy -niezły mkijaż ale na wieczór -na pierwszysm zdjęciu masz efekt troszke jak z solariun ale to i tak lepsze niż żebyś była blada - ja bym coś zrobiła z włosami( dobra fryzura to połowa sukcesu i dobre samopoczucie :) ) - popracowałabym nad dołem figury ( mam podbnął) żeby była bardziej proporcjonalna - warto żebyś dbała o cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja lubie inny styl ubierania sie, bardziej szykowny, elegancki ale też zwracający uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to mi wystarczy. Te pierwsze zdjecie jest zrobione po tym jak wrocilam z nad morza. ogolnie mam ciemna karnacje...o cere dban bo chodze do dermatologa, nie kaZdy moze miec gladka:)...NIE JESTEM ZAKOPLEKSIONA WRECZ PRZECIWNIE...prosilam o rade - konkretna no ale widze, ze ludzie lubia tylko krytykowac siedzac przed kopem...Innym szczerym osoba dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie nie chca fotki wyswietlic ... dlaczego?? w ogole wyskakuje strona ale jakies reklamy nie twoje fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×