Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SAMANTA___

Skurcze łydek

Polecane posty

Gość SAMANTA___

Hej od 3 dni co noc po nawet 5 razy budza mnie skurcze łydek.Już nie wytrzymuje:( zażywam magnez i nic...a widze ze tu wiekszość kobiet w ciąży ma takie problemy mam nadzieje ze ciaża mnie nie dotyczy...Może poradzicie mi coś??/Tylko nie mówcie mi o lekarzach juz jak na swój wiek mam za dużo wizyt u ortopedów,neurologów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta to cukier jeszcze zbadaj- bo skurcze łydek to i objaw cukrzycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skurczów łydek dostalam dopiero w 7 miesiącu ciąży!skurcze łydek to nie jest objaw ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak i nie
kup sobie Aspargin...mi to lekarz zapisał na skurcze łydek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swego czasu miałam piekielne skurcze- kazali mi zbadac cukier ale było oki- i kurcze jechałam pociągiem i masuje te łydki a facet patrzy i patrzy w końcu sie przyznal że jest doktorem i kazal pić muszynę- bo żadne magnezy i cuda niewida w tabletkach nie pomogą- i ty wiesz że ja piłam - wodę wysoko zmineralizowaną- i rzeczywiscie pomogło- teraz jak okresowo mam takie napady tez piję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem to nie jest brak
magnezu a potasu (albo obu na raz), jest cos w aptece (ale juz nie pamietam co), co ma w sobie magnez i potas. i soku pomidorowego trzeba duzo pic. ja raz mialam tak, ze nie moglam nog wyprostowac, trafilam na ostry dyzur i to wlasnie byl brak potasu. i faktycznie - skurcze lydek to nie jest objaw ciazy, na ogol pojawiaja sie dosc pozno - dopiero po kilku miesiacach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA PRZYSZLA
Ja tez dostałam skurczy łydek w 6 miesiącu i jak sie okazało mam cukrzyce ciążowa teraz biorę insulinę cukier jest niższy i skurcze tez już są słabsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale takich skurczów można tez dostać w okresie dojrzewania , a raczej dorastania powłoki cielesnej :P . miałam tak jak miałam 13-14 lat . i teraz też mam od 2 miechów , i nie wiadomo dlaczego:P. piję magnez . potas przyjmuję . rozciągam ścięgna . gimnastykuje sie . i nadal co jakiś czas chwytają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMANTA___
Dzięki wszystkim zbadam cukier może to rzeczywiście o to chodzi zwłaszcza że jestm szczupła i cuku nie miałam dawno badanego jakieś 4 lata temu ostatnio jak byłam w szpitalu.Mam nadzieję że jeszcze ktoś mi coś poradzi.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie, tez miałam te skurcze. Niedawno byłam u lekarza w innej sprawie , ale stwierdził, ze mam niedobory potasu. Dał mi tez tabletki Asparagin forte, które zawierają potas i magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz ktos wczesniej pisal pij duzo soku pomidorowego, ale oczywiscie badania trzeba zrobic.........pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMANTA___
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi,skurcze ustały po zażyciu już 2 pierwszysch tabletek Asparginu i całe szczęście bo juz nie wytrzymywałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaRychlik
Polecam Chela Mag B6, ponieważ to czysty magnez i potas:) Świetne rozwiązanie dla osób, które mają skurcze łydek i też przeżywających stres. Mi bardzo pomogły te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia T
Mi Aspargin niebardzo pomógł. Chyba jest słabo przyswajalny, bo brałam przez kilka tygodni bez efektów. Dopiero jak trafiłam na ten suplement o którym piszę Jola - Chela-mag b6 moje problemy się skończyły, a były to najbardziej irytujące dolegliwości jakie miałam do tej pory - skurcze łydek i ud w nocy i drgające powieki. Do tego drażliwość rano, jak twierdzi mąż.. Przyjmuje do dzisiaj i jest zdecydowanie lepiej, po skurczach ani śladu, a i jakoś więcej sił w mięśniach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie sprawdziły się tabletki z doppelhherz, takie przeciwko skurczom, w składzie miały i potas i magnez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalii

ja biorę Laktomag B6 i polecam bo to lek z duża dawką magnezu, a nie żaden suplement . Skuteczny właśnie przy skurczach http://amara.pl/produkt/laktomag-b6/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×