Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Neonetka 21

Podoba Ci się ta sukienka ? Za 40 zł jest Twoja...

Polecane posty

Gość Neonetka 21

Kupiłam ostatnio tzn jakies 5 dni temu czerwoną,skromną a jednoczesnie elegancką sukienkę .Jest nowa z metką .Rozmiar 34.Na mnie niestety za duży.Ostatnimi czasu strasznie schudłam ale nie wiedzialam ze az tak .Kosztowała 49 zł plus 12 zł koszty przesyłki .Dalam w sumie 62 zł za nią .Chcę sprzedać za 40 zł jest w idelanym stanie z metką .Jej wymiary to 84-64-90.Jest naprawdę bardzo ładna i miła w dotyku-dobry materiał.Materiał poliester,wiskoza,lycra. Jestem z Katowic-mozliwy odbiór osobisty.Oto foto: http://img297.imageshack.us/my.php?image=sex iczerwieor9.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie nie wytrzymam
poliester to nie dobry material. Upocic sie mozna w takiej kiecce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia rusia
śliczna ale na mnie potrzeba by rozmiar 38.Bardzo tania a piekna.Do niej czarne dodatki i sliczniusio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neonetka 21
Poliester,wiskoza i lycra. Upocić się można jak w kazdej .z samego polistru ona przecież nie jest .Jest bardzo ładna i na allegro szły te sukienki po 49 sztuk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neonetka 21
jeszcze raz dam linka oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie nie wytrzymam
trzeba wkleic i polaczyc tam gdzie sie przerwa zrobila. Kochaniutka jakby bawelna tam byla to cos innego. Sztuczny material i tyle- spocisz sie i bedzie Cie czuc na kilometr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×