Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matila

czy to prawda, ze to bezguście ubierac...

Polecane posty

...w tym samym kolorze buty co bluzka/koszulka/sweter/kurtka (Czyli ta górna odzież)??? w jakiejś gazecie dla nastolatek to wyczytałam daaaawno, ale dla mnie to dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytuuuuuuuuuuuuu
Ja mam czerwone buty i czerwona kurtke a kiedys nawet ubralam do tego czerwona torebke i nie obchodzilo mnie czy to bezguscie:D;) gorsze bezguscia chodza po ulicy i jest OK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezguscie to się ubrac od góry do dołu w biły niebieski czy różowy;-) Zawsze jak czegoś za dużo to niefajnie to wyglada;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syfiara
hej, zaraz... nie myl pojęć ja noszę podobne kolory (buty, torebka, kurtka) noszę kolory pomieszane - czasami kontrastowe i mam w dupie czy komuś sie podoba, czy nie naprawdę najważniejsze, żebyś Ty się dobrze czuła w ubraniu, nie Świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syfiara -gadasz bez sensu. nie wiem jak ty, ale jakoś nie lubię gdy ludzie wytykacja mnie palcami, szczególnie gdyby to było z powodu mojego tandetnego ubrania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka 30
kiedys pamietam ze tak bylo modnie ,jak bysmy chcialy isc za moda to bysmy musialy kupe kasy zarabia a nawet gdybym zarabiala to mam swoj styl i bede chodzic w czym mi sie podoba a juz te glupie pisma dla nastolatek to sa na maxa zalosne ja np bardzo lubie chodzic w brazach i ladnie mi wnich oczywiscie nie podoba mi sie jak sie ktos odwali na rozowo lub bialo ostatnio jak byl upal spotkalm kobiete kolo 30 stki ktora miala na nogach biale kozaczki z jakiegos materialu koronkowego na szoilce -nogi grube ale solarka i myslala ze super wyglada bo sie wszyscy gapili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
nie nie nie--total look jest fajny i zestawinia sa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena, bo to takie koronkowe buciki jak Mandaryna do ślubu miała, widac kto idolką :D:D Ja mam jasnoczerwony plaszczyk i bordowe buty. Pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
obecnie nie jest w modzie wszystko w jednym kolorze po prostu dziwnie to wygląda chyba że jest to garsonka (żakiet + sukienka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
dodatkowo na zachodzie nie jest w modzie noszenie takiego samego koloru butow co torebka.tzw.zestaw babciny jest totalna wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×