Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

Jak się uczyc ?...ciągle myślę o Nim -

Polecane posty

mam mega-wazny egzamin 24 wrzesnia ,w sumie 3 egamy... chcialam sie pogodzic z bylyym ale nei wyszlo:-( teraz raz odpisze ,innym razem nie ,pisze mi jak dobrze sie bawi....a juz prawie byliśmy pogodzeni :-( nie umiem sie skupic..a czas płynie !!! jak mam sie wziac w garsc...MUSZE TO ZDAC... jestem kompletnie rozkojarzona,płaczę itd.... schudlam 4 kilo ... jak sie uspokioic i oddzielic Bylego od nauki ? wiem ze On na pewn osie odezwie tylko mne przetrzymuje,juz kiedys tez tak bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadom sobie że z
Wyłącz telefon i zajmij się notatkami. Jak zdasz, to włączysz telefon i będziecie się dalej bawić w kotka i myszkę, jak dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez robię komorke wyłączam ,ale NIE UMIEM go z GŁOWY wyrzucic :-( czytam-myślę o nim, powtarzam-myślę o nim ,jem -myślę o nim - JA ZWARIUJĘ ,TO JEST JAKAŚ SCHIZA..... bezsensu..... jestem psychicznie wykończona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo...tylko weszlam na topik gdzie jast kilka osob ktore to przechodzily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu witam :-) jaki to topik ???? moze będziemy razme się wspierac ??? jest mi taaaak ogromnie ciężko ......naprawdę ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez mam to samo...prawie
ale jestem chlopakiem a moj problem jest troszeczkie inny, a mianowicie mam 25 lat i jeszcze nigdy się niecalowalem, nie trzymalem za reke z dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×