Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama synka

Płeć dziecka

Polecane posty

Gość Mama synka

Mam pytanie czy zajście w ciąże w trakcie owulacji jest jednoznaczne z poczęciem chłopca. Ja jestem w drugiej ciąży i do zapłodnienia doszło w trakcie owulacji . Mam już synka bardzo marzyła mi się córeczka . Ale nie wiem czy jest możliwe w takiej sytuacji . Czy którejś z Was udało się urodzić dziewczynkę poczętą w trakcie owulacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ja jestem szczesliwą mamą synka poczetego w 14 dniu cyklu czyli podczas samej owulacji z tego co wiem wieksza szansa na poczecie corci jest przed jajeczkowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja b. długo starałam sie o 2 dziecko więc płeć była mi obojętna. Miałam monitoring owulacji ( usg) w piątek - był duży pęcherzyk i lekarz powiedział że owulacja będzie na bank w sobotę lub niedzielę więc intensywnie działaliśmy , w poniedziałek znowu Usg pęcherzyk pęknięty czyli już po owulacji . To były w tym cyklu tylko te dwa dni , środek owulacji więcej nie działaliśmy i jest CÓRKA więc ja w tą teorię już nie wierzę...ale bardzo się cieszę że się w moim przypadku nie sprawdziła bo mam parkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfmkngfkjgf
Ja lochałam się w dzień owulacji też mam córcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfmkngfkjgf
oczywiście miało być "kochałam się" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×