Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

presse_citron

Kto od października na studia?

Polecane posty

Gość aleeeeeeeee
ja to dopiero mam stracha bo zaczynam po 6 latach przerwy, ale stara już jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laliitaa
ja tez od pazdziernika na studia:) juz po raz piaty i ostatni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaKozyry
ja wlasnie skonczylam 😭:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa tlumaczem
najpewniej belfrem zostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuullllllllllllllllll
jak się dostanę napewno się bębę bała wszystko nowe ale myślę że sobie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaczynam od połowy października-tym razem będą to już studia podyplomowe :-) Po 5 latach spędzonych w uczelnianych murach moge stwierdzić, że nie ma się czego obawiać, a wręcz odwrotnie cieszcie się każdym studenckim dniem. Pierwszy rok też jest super-nowi ludzie,ogólnie otoczenie, wzajemne poznawanie się :-) studenckie wieczorki zapoznawcze :-) Dopiero w styczniu zacznie się jazda z egzaminami, ale spokojnie wszystkie da się przeżyć gdy ma się dobre notatki. Życzę Wam powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
presse-citron tak myslalam ze cos z francuskim, widzac Twojego nicka:) powodzenia ja ide teraz na 5 rok filologii romańskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laliitaa
integracja jest super,lubie poznawac nowych luzdi:) ja integruje sie co roku:) a studia zaczynalam 2 razy tj. raz licencjat na jedenej uczelni a potem uzupelniajace na innej uczeli:) nie ma jak nowi luzdzi :) (tylko na ta druga uczelnie szlam juz z paczka z pierwszej uczelni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariane84 i co? CIężko jest? Uwielbiam francuskiale uczę się dopiero 3 lata. Zostałam zmuszona przez szkołę średnią, ale się zakochałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Presse- najpierw zrobilam licenjat i bylo bardzo ciezko ale glownie z powodu poziomu i dyscypliny w kolegium:) teraz jestem na zaocznych magisterskich w innym miescie na Uniwerku i jest duzo latwiej, inna atmosfera, nie ma porownania nawet, francuski jak to francuski do latwych nie nalezy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
presse a gdzie go sie uczylas 3 lata? w liceum? ja w kolegium mialam wszystkie zajecia po francusku wiec to byla dla mnie dopiero szkola:D duzo sie przez to nauczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tylko w LO ;/ No i po lekcjach ale z tą sama nauczycielką. Od matury siedze i kuję na zmianę z ang :D mam nadzieję że sobie poradze. Problem w tym że idę do prywatnej szkoły, bo angielski mi nie poszedł ;(. Dobija mnie opinia na temat tych szkół. Czy ktoś uczący (ale uczący się naprawdę) się w prywatnej jest gorszy od studenta szkoły publicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile ludzi tyle opinii, ja tam nie zwracam uwagi czy szkola prywatna czy publiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę :P i szczerze powiem ze nie moge się juz doczekac :P (oczywiscie nie nauki tylko poznania nowych ludzi) mam nadzieje ze trafię na fajną grupę i ogolnie ze bedzie wszystko OK :) najpierw jeszcze we wrzesniu wyjazd organizowany przez uczelnie :D tego troszeczke sie boje, ale chce jechac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh lala le mec la bas
hehe i ja na filologie romańską :D też zdawałm angola ,ale nie chcę lingwy bo mnie kompletnie angielska historia i kultura nie kręcą :) a za rok jakiś medyczny i siup do francji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalalalalalala
uupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No ja, nie moge sie doczekac i boje sie jednoczesnie Oprocz tego, ze zaczynam studia to czeka mnie przeprowadzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a feee
tez zaczynam od pazdziernika buuu kierunek bez przyszlosci czyli filologie polska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja slyszalam o kilku prywatnych uczelniach z mojego regionu same superlatywy. poziom wysoki, bo to najlepsze w rejonie niepubliczne uczelnie, dbaja o swoj prestiz No i z samych wypowiedzi studentow dowiedzialam sie ze uczelnia ma poziom, kulture, atmosfere i styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×