Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmiana bociana

Teraz legendą jest tyłek Czarniejszej!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość zmiana bociana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak chcesz to uczynić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiesz jak
Będzie reklamował swoją dziewczynę, Czarniejszą, wklejając tu ciągle te same zdjęcia z netu, żenada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no!! będę wklejał jej zdjęcia bez opamiętania:) aż się zapomnę i wrzucę jakieś, którego nie powinienem.... a później (jak czarniejsza, znaczy moja dziewczyna, którą tak reklamuję na tym forum:P:P:P, je zobaczy) nastanie smutna godzina.... dla mnie:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa tragedia
Nie nastąpi żadna czarna godzina, bo to zdjęcia z netu są z pewnymi wyjątkami:P Ech, ale macie głupie zabawy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa tragedia
Niestety nie rozumiem po co to wklejasz. Chęć dowartościowania się? Rozczarowałaś mnie Czarniejsza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhhhhhhhhhhhh............ te orgazmy!! i te zdjęcia!! ;););) a po co wkleja się zdjęcia na forum?? przecież tylko po to, żeby się dowartościować!! całe to forum jest tylko do tego stworzone, nie??:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaś taka porysowana jesteś
czarniejsza i tchnie z ciebie głupotą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanista interetowy
jade pod ten ponętny tyłeczek czrniejszej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa tragedia
Jeśli ktoś sie dowartościowuje na forum to jest totalnym kretynem. Mam nadzieje, że Czarniejszą kierują inne przesłanki, chociaż ciężko mi je sobie wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech będzie ,że jestem i co z tego?tyle tu kretynek i do tego zakompleksionych,że jedna więcej,czy jedna mniej nie sprawi różnicy:D:D ja przynajmniej nie zazdroszczę innym pannom i im nie ubliżam...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna jesteś
kretynką:O:O myślałam że jesteś nico mądrzejsza:O:Owypierdardalaj debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna jesteś
facet ciebie debilu pisda wiewiórki nawet podjara więc na twoim zdaniu nawet nie polegamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa tragedia
Wiele kobiet z tego forum zapewne ma sie czym pochwalić, ale żadna nie robi tego tak ostentacyjnie jak Ty. To chyba zależy od ilości oleju w głowie, tak sądze 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaa pewnie
same pasztety tu siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa tragedia
Gdyby była brzydka, to by sie nie pokazała, jasna sprawa:) Nie doprowadajmy do tezy typu, że każda ładna powinna sie obnażać na forum nieproszona i każda dezaprobata takiego zachowania to przejaw zazdrości. Uproszczenie godne ludzi epoki kamienia łupanego. Nara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehe
Czarniejsza ;);););););) do czarna jesteś------->>> lepiej lansować swoje ciało, niż pokazywać samo dno chamstwa. schowaj słomę, podmyj się za oborą, zrób parę swoich zdjęć i pochwal się!!:P:P:P:P do prawdziwa tragedia------->>> rozumiem, że też masz czym się pochwalić?? no to dalej!!! pokaż, co tam masz fajnego!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehe
prawdziwa..... nie doprowadzajmy do tezy, że każda ma się obnażać na forum, jak ją o to poproszą. ktoś ma ładne ciało i chce je pokazać. dlaczego nie może tego zrobić?? choćby na forum?? Twoje uproszczenie jest godne ludzi głębokiego średniowiecza i pewnej struktury religijnej.....:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×