Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

defy

Gdzie znaleźć odpowiedni stanik? Pod biustem mam 68cm a w biuście 88cm.

Polecane posty

Heh, takie są obecnie problemy 162-centymetrowych szczupłych 15-stolatek xD. Czy któraś z forumowiczek mogłaby mi pomóc??? Adres jakiejś stronki w necie, jakiś sklep (najlepiej gdzieś w woj. opolskim albo dolnoślądkim)??? Oblatałam wszystkie sklepy w Krakowie, Opolu, Wrocławiu i inne większe miasta w Polsce, przejrzałam pełno stron na necie i nic nie znalazłam... Jak już znajdę w miarę dobry, to kształt jest zły (na takie szpice, a ja mam okrągłe piersi ;/). Póki co noszę 70 D, ale pod spodem jest zbyt luźny i miseczki się z dnia na dzień robią jakby coraz mniejsze... Ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legianska
na szmatach, tam masz największy wybór!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Defy, w Krakowie masz Intimo4you na Wysłouchów 3/1, jeśli nie mają 60 (bo wychodzi Ci 60F) na stanie to pewnie mogą sprowadzić - zapytaj: www.intimo4you.com Uprzedzam: tanio nie będzie :( Od jesieni 60 ma ponoć mieć Avocado (sklepy stacjonarne w Warszawie i Poznaniu), ale trzeba poczekać. Zerknij też na Allegro, na razie jest tylko Panache Flamenco i tu bym nie ryzykowała, bo Panache ma dość szerokie U fiszbin, co nie wszystkim pasuje - musiałbyś mierzyć mając możliwość zwrotu. W ostateczności rozejrzyj się za 65DD, lepiej tak niż cokolwiek z obwodem 70 - na Bellissimie jest już większy wybór, na Allegro pokazuje się Freya za 35 zł. I polecam śledzić tan wątek: http://tiny.pl/52z7 - dziewczyny wrzucają linki do wąskoobwodowych okazji :) Większy wybór byłby gdybyś mogła robić zakupy w netowych sklepach angielskich (Bravissimo, Figleaves), ale to pewnie nie wchodzi w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Razem z moją siostrą często kupujemy lepsze staniki w necie. Na różnego rodzaju aukcjach można znaleźć całkiem ładne i w dużych rozmiarach staniki marek, które nie znajdzie się w naszych stacjonarnych sklepach. Warto poszperać też po blogach tam dają też namiary na sklepy w danym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marell
W necie faktycznie można znaleźć najróżniejsze modele i rozmiary. Jeśli ktoś ma problem ze znalezieniem odpowiedniego to warto zajrzeć do tego klubu zakupowego stilago.pl Tam co chwilę mają różne europejskie marki na wyprzedażach i można akurat trafić na jakiś niezły model. Dzisiaj z tego co widziałam mają na przecenie bieliznę z tej paryskiej firmy DIM. Jak na taką klasę, to cena jest naprawdę dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam włosy rudeee
nie będę zakładać nowego tematu,więc spytam w tym- czy jak nosicie dobrxze dopasowane staniki to macie ślady na ciele po zdjęciu? jak się rozbieram to masakra,czy mam za ciasny stanik? przed chwilą brałam prysznic,nowy stanik,wg mnie dopasowany dobrze,a odciski miałam nawet na piersiach-szwy miseczek się odcisnęły,noż jak w takim stanie się pokazać na golasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślady mamy, bo w końcu stanik musi ścisło przylegać, więc to normalne, że je zostawia. Ale jak jest Ci bardzo ciasno i obwód ciśnie Cię tak, że aż boli, wbija się mocno w ciało, to masz za ciasny obwód. Jeżeli nic nie uwiera, to jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
tylko" triumf"-nietanio ale super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
guta, prima aprilis to już był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość convi
A patrzyłaś na staniki z Gaia? Są dobrej jakości i mają ciekawy design. Jak patrzyłam na ich rozmiarówkę to mają dość szeroki wybór biustonoszy z różnych kolekcji. Jak na polską firmę to są całkiem nieźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbędny kilogram
Mam podobne wymiary (68/86) i noszę 65E. Stanik kupiłam ostatnio we Wrocławiu w Atlanticu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stl girly
Ja mam z nipplexu i jest całkiem dobry. teraz można też od nich wypróbować bielizną za darmo. Zrobili akcję testerską na facebooku http://on.fb.me/qUoCyh jak dla mnie fajnie, że wyszli z czymś takim do swoich fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×