Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłośniczka kawy

Ekspres do kawy

Polecane posty

Gość miłośniczka kawy

Chciałabym kupić ekspres do kawy ciśnieniowy do 600 zł. Możecie coś doradzić? Jakie polecacie, a jakie zdecydowanie odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka kawy
ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! W 100 % polecam ekspres do kawy Philips Senseo. Jest po prostu boski i przy tym fajnie wyglada. Moja kolezanka taki ma i juz od dluzszego czasu przymierzam sie do zakupu takiego samego, mimo iz w domu stoi inny ekspres cisnieniowy (drozszy i teoretycznie lepszy..). Zaleta jest rowniez cena - na allegro \"stary typ\" juz od 130 zl, zas nowy od 360 (nie wiem w sumie czym sie roznia, ale kolezanka ma \"stary\" i jest super).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka kawy
dzięki Ignacja, oglądałam go na Allegro, ale nie mogłam się zdecydować, czy nie wybrać jakiejś firmy bardziej "ekspresowej" np. Saeco czy Krups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy, czy jestes \"wielka koneserką\" kawy, czy po prostu lubisz dobrą kawusie :) Tak jak mówię dla mnie ten ekspres jest rewelacyjny. Brat mojego narzeczonego dostal wprezencie slubnym krupsa (super extra \"wypasionegp\" i warto dodac strasznie drogiegi) i musze powiedziec, ze nie czuje roznicy pomiedzy kawa robiona z tego krupsa a z senseo. Jedyna \"wada\", to to ze nie ma koncowki do spieniania mleka, ale z doswiadczenia wiem, iz jej sie w sumie nie uzywa... a jak juz to tylko na poczatku, potem czlowiek wkurza, ze caly czas trzeba to czyscic i z reguly brak czasu... ale moze ten nowy senseo ma koncowke do mleka, nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam philips senseo ten nowszy model i jest suuuper a od starego rozni sie tylko tym ze ma regulacje na wieksza i mniejsza filizanke a kawusia pyszniutka :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W starym tez jest regulacja na wieksza i mniejsza :) Jeszcze jedna przewaga senseo nad innym to to, iż \"kranik: z ktorego leci kawa ma dosć wysoko i mozna spokojnie podstawic kubek, a nie jedynie filizaneczki do espresso... to naprawde duuuza zaleta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz kolezanka ma starszy model i takowej regulacji nie posiada ale to chyba nie jest az tak istotne gdyz kawa ktora wylatuje miesci sie w malej filizance wazne ze jest smakowita no i mozna wybierac w rodzajch i smakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka kawy
czy do tego philipsa trzeba kupować kawę w saszetkach, czy można stosować sypką i samemu ubijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sory ale jak mozna porownywac senseo z jakimkolwiek cisnieniowym automatem do expreso.to dwie zupelnie rozne kawy.senseo to normalna kawa jak z normalnego automatu .tyle ze wyglada inaczej .a expreso to mocna mala kawa...albo ja tu czegos nie rozumiem.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak musza byc saszetki u nas w polsce to chyba tylko dostepna na allegro ja zaopatruje sie w niemczech i tam jest naprawde wszelaki wybor kawy jak i rowniez herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka kawy
a co to jest expreso? zawsze mi się wydawało, że mała mocna kawa to espresso :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie mozna porownywac. W senseo mozesz robic zwykla kawe jak i espresso, wszystko zalezy od rodzaju kawy (saszetek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w cisnieniowych ekspresach do kawy mozemy parzyc kawe wszelakiego rodzaju im cena wyzsza to i funkcji wiecej a moj philips mimo niezbyt wygorowanej ceny tez zaparza kawe cisnieniowo a ekspresso po prostu ja osobiscie nie lubie wiec nie szukałam nie wiadomo jak wypasionego ekspresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
espresso i moje expreso to to samo.i ani jedno ani drugie z senseo nie ma nic wspolnego.a ja mowie z przyzwyczajenie expreso bo moje cory mowia ze sie ja pije expresowo.(bo taka mala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasiłek
"a ekspresso po prostu ja osobis" esspreso chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Milosniczko kawy! Jeśli szukasz ekspresu, ktory bedzie parzyl pyszną kawę (z pianką :) ) za niewygórowaną cenę i nie zależy Ci na \"malutkiej mocnej kawie espresso\" (chociaz nadal uwazam ze w senseo mozna ją zaparzyć), to kup własnie ten ekspres. na pewno bedziesz b. zadowolona. Pozdrawiam! P.S. Wlasnie sprawdzalam na stronie philipsa i senseo jest ekpresem cisnieniowym, a nie przelewowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka kawy
no nie esspreso, tylko espresso :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko jaki tu się teraz kazdy poprawny zrobił kazdy wie o co chodzi a jeden drugiego poprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka kawy
Ignacja > dzięki za rady, rozważę, pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przy kupnie odpowiednich \"saszetek\"mozna w nowszych robic espresso.przepraszam.znalam sie tylko na pierwszych modelach.tam tego nie bylo.to znaczy tych saszetek jeszcze nie bylo. ale jeno jest pewne w polsce ciezko z saszetkami.w niemczech mozesz dostac male pojemniczki i tam wsypujesz kawe.zamiast uzywania saszetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka kawy
agawa > tobie też dzięki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×