Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justiiiiiiiii

Czy istnieje coś takiego??? Pomóżcie proszę!

Polecane posty

Gość Justiiiiiiiii

Podpowiedzcie mi proszę, czy jest jakieś urządzenie, które ściera ziemniaki na placki ziemniaczane?? Uwielbiam placki, ale tarcie ich na tarce jest po prostu koszmarne:/ Pomóżcie jeśli wiecie o istnieniu czegoś takiego:) Dzięki wielkie z góry!!! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJJJEEEJJEJEJEJJEJEJE
roboty maja taka funkcje i maJA TEZ NOZE DO KROJENIA FRYTEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiiiiiiiii
Dzięki serdeczne za podpowiedzi! Na razie zrobię w sokowirówce (że też ja wcześniej na to nie wpadłam:)) a w przyszłości pomyślę o robocie kuchennym. Raz jeszcze dzięki za pomoc!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja bratowa
ma robot zelmera , w ktorym jest tarka do tarcia ziemniakow na placki (ogromne ilosci ziemniakow- blyskawicznie), jest szalenie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam rozdrabniacza od robota kuchennego.Wrzucam do pojemnika z ostrzami po kilka ziemniaków. Mielą się błyskawicznie na miazgę. Naprawdę wielkie ułatwienie. Wcześniej, kiedy nie mieliśmy robota, przyspieszałam sobie pracę ścierając na dużych oczkach - jeśli wybierzesz odmianę ziemniaków, która się rozgotowuje (czyli taką na kluski, placki), to w trakcie pieczenia zmiękną i będą jak te drobno starte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fg234432
Ja ma philipsa Ciucinę i ma specjalna tarkę do ziemniaków. Placki dla 4 osób ma w 5 minut. A uwielbiam je jeść :) Polecam roboty - bardzo ułatwiają zycie i oszczędzają czas. a naprade mozna już za nieduże pieniadze kupić takie cudeńko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruad
A czy można użyć blendera ? Czy któras z was używała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blendera bym nie polecała. Może pęknąć albo się zepsuć. Co do tarcia na grubej tarce, to robię tak samo. Dużo szybciej schodzi i daje wtedy do placków jeszcze trochę sera startego na grubej tarce i mieszam z ziemniakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
Ja uzywam blendera, ale moj jest z takiego grubego szkla idzie jak burza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANULETTA
zwykła maszynka do mięsa albo mikser,taki z kielichem. Ja tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×