Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

mleko sztuczne na żądanie? czy co 3 godz.?

Polecane posty

witam! Mam pewien dylemat, karmię sztucznie i moje maleństwo (4 tyg.) w dzień najchętniej jadłoby co pół godziny małe porcje... jestem już wykończona, nic nie mogę zrobić, ani posprzątać, ani ugotować, bo mały ciągle płacze:( Noc przesypia w miarę ładnie, ale cały dzień robię mu porcje 60ml lub 30ml. Jak to jest z waszymi pociechami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik74
moj maly przeszedl na butle jak mial ok 6 tyg i wypijal za jednym razem ok 90 ml o ile dobrze amietam i mialam spokoj na conajmniej 3 godziny, nie bylo mowy o karmieniu co pol godziny radze przetrzymac dziecko az porzadnie zglodnieje, moze to ze placze to nie z powodu glodu? moze porpstu chce cos possac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety smoka wypluwa :( a jakie mleko podawałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej suri-gratulacje-ja jestem z sierpniówek:) a ty piersią wogle nie karmisz/karmiłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety odciągam pokarm i daję na przemian ze sztucznym, ale tego mojego to juz niewiele mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri->> Tamna opakowaniu pisze ile mniej wiecej powinno jesc dziecko w okreslonym wieku mleka na dobe...mysle,ze jak zje butle to nastepna dopiero za ok 2,5-3 godz,.,,z reguly mleko modyfikowane jest gesciejsze i bardziej sycace niz mleko matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik74
ja podawalam nan1 bo to ponoc najlepsze, tak bynajmniej mowily polozne i takim tez mlekiem karmia w szpitalu dzieci u nas wiem ze bedzie ciezko, ale przetrzymaj po ostatnim karmieniu mala chociaz na 2 godzinki i wtedy nakarm-raz a porzadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×